Chovateľská stanica pitbulteriérov Dognik Bulls


Vitajte v chovateľskej stanici pitbullov (amerických pitbull teriérov). Naša škôlka má registrovaný názov „Dognik Bulls“. Od roku 2011 pracujeme s plemenom pitbull.
Aby ste mohli osobne zhodnotiť kvalitu našich psíkov, ukážem Vám pár fotografií. Ide o dospelých pitbulov «Dognik Bulls».

Naša chovateľská stanica je registrovaná v ADBA-American Dog Breeders Association. Hlavné krvné línie pitbulla, s ktorými pracujeme, sú: Old Family Red Nose, Jumbo, Red Alert, Lonzo, Maverick, Zebo, DDWW. Pitbully „Dognik Bulls“ žijú v 25 krajinách po celom svete. Stovky milovníkov a znalcov plemena americký pitbulteriér.
Všetci naši americkí pitbulteriéri sú testovaní, aby netrpeli genetickými chorobami.
Naši americkí pitbulteriéri sú šampióni Nemecka, Talianska, Veľkej Británie, Lotyšska, Litvy, Estónska, Ukrajiny, Ruska, Bieloruska a ďalších krajín. Víťazi výstav a športových súťaží v celej Európe.
Ak máte záujem o kúpu ADBA pitbulla, kontaktujte nás. Nezabudnite nám o sebe povedať v prvej správe:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Cena šteniatok amerického pitbulteriéra v našej chovateľskej stanici je 1500-2000 eur (dolárov). Krytie pitbulla robíme vo vnútri chovateľskej stanice, ako aj vonkajšie krytia po celej Európe.
Naša škôlka sa nachádza v Lotyšsku (Európa, Európska únia). Neďaleko Rigy (hlavného mesta Lotyšska). Ale šteniatka pitbulla predávame po celej Európe a USA. Možnosť doručenia. Výška poštovného závisí od krajiny, v ktorej žijete. Alebo nás môžete prísť/letieť navštíviť. A zároveň si vyzdvihnite svoje najlepšie šteniatko amerického pitbulteriéra.
Chovateľská stanica pitbulla Dognik Bulls momentálne predáva niekoľko chlapcov a dievčat. Nepremeškajte šancu stať sa majiteľom čistokrvného, ​​dobre vychovaného, ​​atletického pitbulla s preukazom pôvodu.
S pozdravom Veronika Voitovská.

Chovateľská stanica pitbulteriérov Dognik Bulls