Chovateľská stanica pre šteniatka amerického pitbulteriéra


Exkluzívne pletenie v Európe! V chovateľskej stanici amerického pitbulteriéra DOGNIK BULLS očakávame šteniatka po krvi OFRN/Jumbo.
Jedinečnosťou tohto párenia je, že krv OFRN (Old Family Red Nose) je v Európe veľmi vzácna. OFRN je stará rodina červených nosov. To však neznamená, že akýkoľvek americký pitbulteriér, ktorý má červený nos, je OFRN. OFRN zahŕňa staršie pokrvné línie amerického pitbulla ako Millers, Larsan, Castillo. Väčšina chovateľských staníc amerických pitbulteriérov v USA je postavená na krvi OFRN.
Otec našich šteniatok bol privezený z Floridy v Amerike. Zo škôlky, ktorá sa zaoberala športovými štandardmi v USA. Čokoládová škôlka Real Deal je nateraz zatvorená. Ale stále máme ich čisto chovné línie.
Preto nášho Millers Wild Storm chováme na sučku privezenú z Bulharska. Je zástupkyňou výlučne pracovného chovu, krvnej línie Jumbo. Bude to jej posledné krytie v našej chovateľskej stanici pitbullov. Už niekoľko rokov z tejto kombinácie vyrábame výnimočných amerických pitbulteriérov. Mne osobne z týchto párení zostali v našej chovateľskej stanici dve fenky a dvaja samci. Používajú sa aj na ďalší chov kvalitných šteniatok amerického pitbull teriéra v chovateľskej stanici. Dostávame stredne veľké psy s vyrovnaným nervovým systémom. Od prírody sú všetky naše šteniatka a dospelí pitbulli z kombinácie OFRN/Jumbo veľmi naviazaní na rodinu. Toto sú skutočne rodinné psy. Samce z týchto párení majú výrazné inštinkty chrániť svojich ľudí pred cudzími ľuďmi v prípade núdze. Inak sú v spoločnosti spoločensky absolútne adekvátne. Sú to pitbulteriéry s vrodenou vysokou hrou a motiváciou k jedlu.
Obaja rodičia sú testovaní na absenciu genetických chorôb a každoročne absolvujú všetky potrebné lekárske vyšetrenia certifikovaným veterinárnym lekárom. Budúca matka šteniatok bola pred párením dodatočne vyšetrená na zdravotný stav a boli urobené aj testy.
Otec šteniatok je multišampiónom športových súťaží a výstav vo viacerých krajinách. Úplný zoznam titulov je k dispozícii na jeho osobnej stránke na našej webovej stránke škôlky, môžete si ho pozrieť.
Všetky šteniatka budú trikrát odčervené, očkované, s európskym veterinárnym pasom, ADBA rodokmeňom a kúpnopredajnou zmluvou. Okrem toho každý dostane pokyny na výchovu šteniatka do 1 roka. 20 strán užitočných informácií, výhradne z našej chovateľskej stanice amerických pitbulteriérov “DOGNIK BULLS” pre majiteľov našich šteniatok.
Cena šteniatka od týchto rodičov je 1800 eur alebo 2000 dolárov.
Dodávka je k dispozícii po celej Európe, Amerike, Kanade, Brazílii.
Pre rezerváciu šteniatka amerického pitbull teriéra z chovateľskej stanice nám napíšte:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Vaša Veronika Voitovská. Majiteľ chovateľskej stanice amerického pitbulteriéra „Dognik Bulls“. Rodinný doktor. Odborný psovod. Zvierací psychológ.

 

OFRN Larsan, OFRN Castillo, šteniatka amerického pitbulteriéra z chovateľskej stanice, chovateľská stanica amerických pitbulov, nákup pitbulov OFRN, kúpy Jumbo pitbulov