Chovateľská stanica psov ADBA Slovakia

Pitbull terrier kennel American
Vitajte v škôlke ADBA Slovakia — “Dognik Bulls”. Od roku 2011 pracujeme a žijeme s plemenom Americký pitbulteriér. Všetci psi z chovateľskej stanice sú registrovaní ADBA (American Dog Breeders Association). V súčasnosti je to najznámejšia a najväčšia asociácia amerických pitbulteriérov na svete. Rodokmeň pitbulov z našej chovateľskej stanice siaha až k počiatkom plemena — od roku 1900.
V našej chovateľskej stanici ADBA sa môžete zoznámiť s plemenom, sledovať život našich pitbulov na sociálnych sieťach chovateľskej stanice, ako aj na stránkach chovateľskej stanice. V našej chovateľskej stanici si môžete kúpiť aj šteniatko pitbulla s ADBA rodokmeňom.
Takto nádherne vyzerajú naši pitbulli z ADBA chovateľskej stanice Slovakia:
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Všimnite si, akí atletickí a svalnatí sú títo psi. S výbornou anatómiou, s veľkými čistokrvnými hlavami. Naši pitbulteriéri ADBA vyhrávajú na výstavách v Európe a na Ukrajine, v Rusku a Bielorusku. Pitbully od Dognik Bulls vykazujú neuveriteľne vysoké výsledky v športových súťažiach. Napríklad skok do diaľky — 570 centimetrov, lezenie po stene — 380 centimetrov, skok do výšky — 225 centimetrov.
Všetci naši psi majú ročné zdravotné prehliadky. A tiež väčšina psov chovateľskej stanice bola vyšetrená na absenciu dysplázie (ochorenie kĺbov). Absolútne všetci psi v chovateľskej stanici nemajú genetické choroby špecifické pre dané plemeno.
Každý rok máme niekoľko vrhov amerických pitbulteriérov. Cena šteniatka pitbulla v našej CHS ADBA Slovakia: 1500-2000 eur. Cena za šteniatka z vonkajších párení v Európe môže byť vyššia. Našich psov chováme v celej Európskej únii. Najlepším samcom, predstaviteľom plemena pitbull.
Kontaktujte nás a dohodnite si kúpu šteniatka z ADBA Kennel Slovakia:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Naši americkí pitbulteriéri žijú v 25 krajinách sveta vrátane Ameriky. Doručenie je k dispozícii do ktorejkoľvek krajiny a mesta. Všetko, čo potrebujete, je túžba kúpiť si najlepšieho pitbulla ADBA. Všetko ostatné organizujeme na základe našich bohatých skúseností.

Chovateľská stanica psov ADBA Slovakia. ADBA pitbull