Chovateľská stanica psov Pitbull Slovensko

Chovateľská stanica psov Pitbull Slovensko

Jediná registrovaná chovateľská stanica amerických pitbulteriérov na Slovensku «Dognik Bulls» (ADBA) bola založená v roku 2011, od roku 2016 chová amerických pitbulov — Castlesline. Línia vychádza zo psov Old Family Red Nose s doplnením pracovného chovu, boli použité Jumbo, DDWW, krv Red Alert.

Po mnoho rokov sme sa stávali silnými, s veľkými objemnými hlavami, premýšľajúcimi, veľmi hazardnými a jazdiacimi americkými pitbulteriérmi. Priemerná veľkosť našich pitbulov je 20-24 kg. Výška v kohútiku je 43-50 cm.V závislosti od krytia máme pitbuly väčších alebo menších váh. Všetkým absolventom chovateľskej stanice pitbullov Slovakia sa dobre žije s deťmi rôzneho veku. Naše psy majú primerane silnú psychiku.

Pitbully v chovateľskej stanici Slovensko sú testované na genetické choroby plemena, pravidelne vyšetrované veterinárnym lekárom, vystupujú a vyhrávajú na výstavách na Slovensku aj v zahraničí, vyhrávajú na športových súťažiach v rôznych krajinách. Absolventi chovateľskej stanice pitbullov «Dognik Bulls» Slovakia žijú v 20 krajinách sveta.

Šampióni Lotyšska, Šampióni Estónska, Šampióni Pobaltských štátov, Šampióni Talianska, Šampióni Ukrajiny, Šampióni Bieloruska, Šampióni Ruska sa narodili v chovateľskej stanici amerických pitbulteriérov Slovakia «Dognik Bulls». Majstri v športových súťažiach v Lotyšsku, Litve, Fínsku, Ukrajine, Rusku, Bielorusku atď. V našej chovateľskej stanici American Pit Bull Terriers Slovakia sa niekoľkokrát do roka nachádzajú šteniatka. Môžete nás kontaktovať a prediskutovať aké šteniatko si želáte — sučku alebo psíka, farbu, dospelú veľkosť, očakávanú povahu a iné. Určite nám povedzte o sebe a svojej rodine, aby sme vám ľahšie povedali, ktoré šteniatka z akých párení pitbulov vám budú vyhovovať. Ceny našich šteniatok amerického pitbulteriéra sú v priemere 1000-2000 eur.

Chovateľská stanica pitbullov Slovakia instagram — dognikbulls

Email- dognikb@gmail.com

Fotky niektorých psíkov z chovateľskej stanice Dognik Bulls Slovakia