Chovatelská stanice American Bully ABKC

Chovatelská stanice American Bully ABKC


Američtí bully z chovatelské stanice Dognik Bulls mají přátelskou povahu a lásku ke své rodině. Mají dobrý mozek, výborný nervový systém a silnou vazbu na své majitele. Naše chovná řada ABKC American Bully je navržena tak, aby produkovala zdravé, aktivní, spolehlivé, laskavé psy typu Pocket, Standard a Classic. Pro rodinný život, sportovní soutěže na amatérské úrovni, výstavy po celém světě (v ABKC, FCI atd.).
Pouze náš chovatelský program založený na prémiových amerických bullies může poskytnout tak vynikající výsledky.
Chovatelé v naší školce ABKC American Bully byli přivezeni z Ameriky, Itálie a Ruska. Zde je příklad dospělých amerických tyranů ze školky Dognik Bulls. Vezměte prosím na vědomí, že naši psi mají dobré silné klouby na tlapkách, široké nozdry (naši američtí tyrani dýchají a nedusí se jako psi s úzkými nozdrami), harmonickou stavbu těla (neexistují psi extrémní velikosti nebo nepřiměření).

Nešetříme čas a peníze na rozvoj naší chovatelské stanice a našich psů. Proto jsme přivezli (a stále přinášíme) nejlepší American Bullies z celého světa. Naše tyrany necháváme každoročně vyšetřovat veterinářem. Provádíme genetické testy všech plemen. Americké tyrany naší osobní nejvyšší kvality lze zakoupit pouze u nás, ve školce Dognik Bulls ABKC.
Kvalitní chov American Bullies ABKC není ruleta! Toto je vypočítaný a analyzovaný systém ze všech stran. Jak získat pouze zdravé psy (kvalitní rodiče + zdravotní prohlídky a zkušenosti s chovem psů). Jak získat psy se stabilním nervovým systémem.
S využitím našich znalostí a zkušeností získáváme vždy trvale dobrá štěňata American Bully. A pokud z této pyramidy znalostí odstraníte alespoň jednu přísadu, pak se z celého vrhu 5-10 štěňat narodí jen jedno nebo dvě dobrá štěňata. Proto je pro kupující tak důležité vybrat si starou, renomovanou a dobře informovanou chovatelskou stanici American Bully ABKC. Koupit si štěně a užívat si nádherného psa po zbytek svého života.
Naši psi jsou šampioni v systémech ABKC, FCI a šampioni různých zemí v jiných organizacích. Také američtí tyrani z chovatelské stanice Dognik Bulls se účastní a vítězí ve sportovních soutěžích ve vzpírání, závodění, skoku dalekém, skoku vysokém a tak dále.
ABKC American Bully Kennel má aktuálně na prodej štěňata. Průměrná cena štěněte ABKC American Bully v naší chovatelské stanici je 2000 eur. Můžeme dodat do kterékoli země na světě (naši psi žijí již ve 25 zemích).

Napište nám a řekněte nám o sobě. Řekněte nám také, koho chcete — chlapce nebo dívku, jakou barvu atd.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
S pozdravem majitelka American Bully Kennel ABKC-Veronika Voitovska.

Chovatelská stanice American Bully ABKC