Chovatelská stanice amerických pitbulteriérů Česká republika
Vítejte v chovatelské stanici pitbulteriérů «Dognik Bulls» Česká republika. Rodí se zde čistokrevní američtí pitbulteriéři!
Od roku 2011 pracujeme s plemenem pitbulteriér. Když jsme se rozhodli založit vlastní chovatelský program, pořídili jsme si psy v domovině pitbulteriérů – ve Spojených státech amerických. Hlavní linie, které využíváme v chovatelském programu naší chovatelské stanice jsou OFRN (Old Family Red Nose, USA), Red Alert (USA), Jumbo (Jugoslávie), DDWW (staré pracovní ukrajinské linie, chovatelská stanice nyní nefunguje a je to velká tragédie pro celý svět amerických pitbulteriérů).
Shromáždili jsme nejlepší nahromadění krve za ta léta. Koupit čistokrevné OFRNy z USA nebylo jednoduché. Někteří chovatelé a velké chovatelské stanice si mohou koupit psy s těmito krevními liniemi. Ale chovatelské stanice se obvykle zdráhají prodat tuto krev pouhým potenciálním majitelům. Tito pitbulové jsou po celém světě vysoce ceněni, takže se mohou dostat do nesprávných rukou.
Použitím všech těchto krevních linií v různých kombinacích jsme získali vlastní linii — Castlesline pitbulls. Tito psi jsou středně velcí (feny od 16 do 24 kg, psi od 20 do 26 kg), s dobrým osvalením, s výbornou nervovou soustavou. Jsou to ideální sportovní psi v různých sportovních soutěžích. Milý a přátelský k celé rodině. S dobrým mozkem. Jejich anatomie je dokonalá, díky čemuž vykazují výborné výsledky ve sportovních soutěžích. Pitbulteriér se špatnou anatomií, jako jsou špatné zadní nohy, vám nemůže poskytnout dobrý výsledek ve skokových soutěžích. Navíc se tento pes může zranit kvůli anatomickým nedostatkům, když žije doma a chodí po ulici. Nechováme ani nepřijímáme do chovu psy s abnormalitami v anatomii nebo nervové soustavě. My, naše chovatelská rodina a budoucí majitelé musíme pochopit, že dostanou hodné pejsky, kteří mohou žít v klidu ve svých rodinách. A k veterináři budete chodit jen jednou za rok — nechat se ročně očkovat a zkontrolovat svůj zdravotní stav, být v klidu, že je vše v pořádku.
Pokud hledáte aktivního psa, americký pitbull je skvělou volbou. Pokud chcete klidnější plemeno, ale s více svaly, nehledejte nic jiného než American Bully.
Každý majitel si klade otázku, kdo je lepší — samec nebo samice? Se všemi svými znalostmi k tomu mohu něco říci. Pitbulteriérští psi jsou PEJCI s velkým písmenem. Nejen u plemene pitbull, ale u jakéhokoli jiného plemene. Samci nemohou žít se samci (neprodáváme naše pitbulteriéry do rodin, kde jsou jiní samci. Do takových rodin prodáváme pouze fenky). Standardy plemen jsou obvykle psány na základě samců. To je důvod, proč mnoho lidí má rádo atletické, silné samce pitbulteriérů. Pokud ale máte v rodině pejska, malé děti, hodně koček, doporučujeme koupit fenu pitbulteriéra. Jsou to klidnější, rodinnější psi.
Kolik stojí štěně pitbulla v ČR? Cena štěňat v naší chovatelské stanici amerického pitbulteriéra Czech Republic Dognik Bulls je 1500-2000 eur. Záleží na každém krytí a na každém jednotlivém štěněti. Platíte za kvalitního pitbulla, který vás v reálném životě nezklame, který bude šťastný a zdravý. Rodokmen tohoto psa můžete dokonce zarámovat na zeď, protože jejich rodokmeny jsou dokonalé. Dostanete to, za co zaplatíte.
Kolik páření pitbulů máme během roku? Obvykle jsou to 2-4 páření za rok. Štěně pitbulteriéra si můžete koupit, když už máme štěňata na skladě. Nebo si můžete rezervovat štěně z budoucích vrhů od rodičů, kteří se vám nejvíce líbí.
Štěně je rezervováno po zaplacení zálohy. To znamená, že štěně, které si vyberete, si nikdo nemůže koupit. Znamená to také, že si toto štěně v naší chovatelské stanici určitě koupíte. Obvykle je záloha 500 eur a je zahrnuta v celkové ceně (1500-2000 eur).
Chci vám ukázat psy z naší chovatelské stanice American Pit Bull Terrier Czech Republic. Abyste pochopili, jak dokonale vypadají. Všichni psi na fotografii patří do naší chovatelské stanice American Pit Bull Terrier Czech Republic Dognik Bulls nebo se narodili v naší chovatelské stanici:


Jak si vyzvednout štěně pitbulla z naší chovatelské stanice, pokud jste si ho již zarezervovali? Existuje několik způsobů: můžete přijít do naší chovatelské stanice American Pit Bull Terrier a vzít si štěně sami. Doručení do vašeho města je možné (platíte). Nebo můžeme využít licencovanou přepravní společnost zvířat, pokud bydlíte daleko od naší chovatelské stanice (platíte). Naši pitbulové žijí ve 20 zemích světa, takže známe všechny způsoby doručení a nejsou s nimi žádné problémy.
Neváhejte se zeptat na jakékoli otázky:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram-dognikbulls
Mimochodem, právě teď máme v ČR na prodej štěňata amerického pitbulteriéra.