Chovatelská stanice pitbullů Praha

Chovatelská stanice pitbullů Praha

Vítejte na stránkách chovatelské stanice American Pit Bull Terrier Prague – Dognik Bulls (registrované ADBA- American Dog Breeders Association).

Naše chovatelská stanice pitbull Praha od roku 2011 chová vysoce kvalitní hospodářská zvířata amerických pitbulteriérů s využitím moderních krevních linií — Jumbo, ddvv, OFRN, Red Alert.

Dognik Bulls Pražští pitbulové jsou silní, atletičtí, zdraví pracující teriéři. Každý vrh štěňat v naší chovatelské stanici je pečlivě plánován a obsahuje mimořádnou populaci skutečných pitbulů. V naší chovatelské stanici amerických pitbulteriérů Praha si můžete koupit štěně pitbulla (Praha), průměrná cena je 1000-2000 eur.

Každý rok chováme několik různých fen, přičemž udržujeme naši hlavní linii a vlastní chovnou linii Castlesline. Zakladatelem linie je samec Millers Wild Storm alias Castle importovaný z Ameriky. Byl zakoupen od vynikající sportovní chovatelské stanice na Floridě (Real Deal Chocolates) a stal se největším plemeníkem amerického pitbulteriéra v Evropě. Jeho děti jsou silné, dobře osvalené, se stabilní psychikou, velmi lehkomyslné, s výbornou stravou a motivací ke hře. Ke své rodině jsou však hodní a psi zcela společensky nezávadní. Spolu se sadou kvalitních genů, exkluzivním rodokmenem, získáte opravdového a opravdu spolehlivého kamaráda z pražské chovatelské stanice pitbullů.

Chcete-li projednat možnost nákupu štěněte v chovatelské stanici pražských pitbullů, rozhodnout se, které plemeno štěněte vyhovuje vaší rodině a vašemu životnímu stylu, kontaktujte nás pomocí níže uvedených metod

Instagram chovatelská stanice pitbullů Praha – dognikbulls

Email chovatelská stanice amerických pitbulteriérů Praha — dognikb@gmail.com

Fotky některých psů z «Dognik Bulls», American Pit Bull Terriers Praha: