Chovatelská stanice pitbulteriérů Dognik Bulls


Vítejte v chovatelské stanici pitbullů (američtí pitbulteriéři). Naše školka má registrovaný název „Dognik Bulls“. Od roku 2011 pracujeme s plemenem pitbull.
Abyste mohli osobně zhodnotit kvalitu našich psů, ukážu vám pár fotografií. Jedná se o dospělé pitbuly «Dognik Bulls».

Naše chovatelská stanice je registrována u ADBA-American Dog Breeders Association. Hlavní krevní linie pitbulla, se kterými pracujeme, jsou: Old Family Red Nose, Jumbo, Red Alert, Lonzo, Maverick, Zebo, DDWW. Pitbull „Dognik Bulls“ žije ve 25 zemích světa. Stovky milovníků a znalců plemene americký pitbulteriér.
Všichni naši američtí pitbulteriéři jsou testováni na přítomnost genetických chorob.
Naši američtí pitbulteriéři jsou šampioni Německa, Itálie, Velké Británie, Lotyšska, Litvy, Estonska, Ukrajiny, Ruska, Běloruska a dalších zemí. Vítězové výstav a sportovních soutěží po celé Evropě.
Pokud máte zájem o koupi ADBA pitbulla, kontaktujte nás. Určitě nám o sobě řekněte ve své první zprávě:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Cena štěňat amerického pitbulteriéra v naší chovatelské stanici je 1500-2000 euro (dolarů). Provádíme krytí pitbulla uvnitř chovatelské stanice i venkovní krytí po celé Evropě.
Naše školka se nachází v Lotyšsku (Evropa, Evropská unie). Nedaleko Rigy (hlavního města Lotyšska). Ale prodáváme štěňata pitbulla po celé Evropě a USA. Možnost doručení. Výše dopravy závisí na zemi, ve které žijete. Nebo nás můžete přijet/letět navštívit. A zároveň si vyzvedněte své nejlepší štěně amerického pitbulteriéra.
Chovatelská stanice pitbullů Dognik Bulls aktuálně prodává několik chlapců a dívek. Nenechte si ujít šanci stát se majitelem čistokrevného, ​​dobře vychovaného, ​​atletického pitbula s průkazem původu.
S pozdravem Veronika Voitovská.

Chovatelská stanice pitbulteriérů Dognik Bulls