Chovatelská stanice pro štěňata amerického pitbulteriéra


Exkluzivní pletení v Evropě! V chovatelské stanici amerického pitbulteriéra DOGNIK BULLS očekáváme štěňátka krve OFRN/Jumbo.
Jedinečnost tohoto páření spočívá v tom, že krev OFRN (Old Family Red Nose) je v Evropě velmi vzácná. OFRN je stará rodina červených nosů. To však neznamená, že jakýkoli americký pitbulteriér, který má červený nos, je OFRN. OFRN zahrnuje starší pokrevní linie amerických pitbulů jako Millers, Larsan, Castillo. Většina chovatelských stanic amerických pitbulteriérů v USA je postavena na krvi OFRN.
Otec našich štěňátek byl přivezen z Floridy v Americe. Ze školky, která se zabývala sportovními standardy v USA. Školka Real Deal Chocolates je prozatím uzavřena. Ale stále máme jejich čisté chovné linie.
Proto našeho Millers Wild Storm chováme na fenu přivezenou z Bulharska. Je zástupkyní výhradně pracovního chovu, krevní linie Jumbo. Bude to její poslední krytí v naší chovatelské stanici pitbullů. Již několik let z této kombinace vyrábíme mimořádné americké pitbulteriéry. Mně osobně z těchto krytí zůstaly v naší chovatelské stanici dvě fenky a dva psi. Slouží také k dalšímu odchovu kvalitních štěňat amerického pitbull teriéra v chovatelské stanici. Získáváme středně velké psy s vyrovnaným nervovým systémem. Od přírody jsou všechna naše štěňata a dospělí pitbulové z kombinace OFRN/Jumbo velmi vázaní na rodinu. Jsou to skutečně rodinní psi. Samci z těchto páření mají výrazné instinkty chránit své lidi před cizími lidmi v případě nouze. Jinak jsou ve společnosti společensky naprosto adekvátní. Jedná se o pitbulteriéry s vrozenou vysokou hrou a motivací k jídlu.
Oba rodiče jsou testováni na nepřítomnost genetických chorob a každoročně podstupují všechna potřebná lékařská vyšetření certifikovaným veterinárním lékařem. Budoucí matka štěňat byla před krytím dodatečně vyšetřena na zdravotní stav a byly provedeny i testy.
Otec štěňat je multišampion ve sportovních soutěžích a výstavách v několika zemích. Úplný seznam titulů je k dispozici na jeho osobní stránce na webu naší školky, můžete se na něj podívat.
Všechna štěňátka budou třikrát odčervená, očkovaná, s evropským veterinárním pasem, ADBA rodokmenem a kupní smlouvou. Navíc každý dostane instrukce k výchově štěněte do 1 roku. 20 stran užitečných informací, exkluzivně z naší chovatelské stanice amerických pitbulteriérů “DOGNIK BULLS” pro majitele našich štěňat.
Cena štěněte od těchto rodičů je 1800 eur nebo 2000 dolarů.
Dodávka je k dispozici po celé Evropě, Americe, Kanadě, Brazílii.
Pro rezervaci štěněte amerického pitbull teriéra z chovatelské stanice nám napište:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Vaše Veronika Voitovská. Majitel chovatelské stanice amerických pitbulteriérů „Dognik Bulls“. Rodinný doktor. Odborný psovod. Zvířecí psycholog.

 

OFRN Larsan, OFRN Castillo, štěňata amerického pitbulteriéra z chovatelské stanice, chovatelská stanice amerických pitbulů, nákup pitbulů OFRN, nákup Jumbo pitbulů