Chovatelská stanice psů ADBA Česká republika

Pitbull terrier kennel American
Vítejte v ADBA školce Česká republika — “Dognik Bulls”. Od roku 2011 pracujeme a žijeme s plemenem Americký pitbulteriér. Všichni psi z chovatelské stanice jsou registrováni ADBA (American Dog Breeders Association). V současnosti se jedná o nejznámější a největší asociaci amerických pitbulteriérů na světě. Rodokmen pitbulů z naší chovatelské stanice lze vysledovat až k počátkům plemene — od roku 1900.
V naší chovatelské stanici ADBA se můžete seznámit s plemenem, sledovat život našich pitbulů na sociálních sítích chovatelské stanice a také na stránkách chovatelské stanice. Z naší chovatelské stanice si můžete zakoupit i štěně pitbulla s ADBA rodokmenem.
Takhle nádherně vypadají naši pitbulové z chovatelské stanice ADBA v ČR:
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Všimněte si, jak jsou tito psi atletičtí a svalnatí. S vynikající anatomií, s velkými plnokrevnými hlavami. Naši pitbulteriéři ADBA vítězí na výstavách v Evropě a na Ukrajině, v Rusku a Bělorusku. Pitbulové od Dognik Bulls vykazují neuvěřitelně vysoké výsledky ve sportovních soutěžích. Například skok daleký — 570 centimetrů, lezení na stěně — 380 centimetrů, skok vysoký — 225 centimetrů.
Všichni naši psi mají každoroční zdravotní prohlídky. A také většina psů z chovatelské stanice byla vyšetřena na nepřítomnost dysplazie (onemocnění kloubů). Absolutně všichni psi v chovatelské stanici nemají genetická onemocnění specifická pro dané plemeno.
Každý rok máme několik vrhů amerických pitbulteriérů. Cena štěněte pitbulla v naší chovatelské stanici ADBA Česká republika: 1500-2000 eur. Cena za štěňata z venkovního krytí v Evropě může být vyšší. Naše psy chováme po celé Evropské unii. Nejlepším samcům, zástupcům plemene pitbull.
Kontaktujte nás pro projednání nákupu štěněte z ADBA Kennel Czech Republic:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Naši američtí pitbulteriéři žijí ve 25 zemích světa včetně Ameriky. Doručení je k dispozici do jakékoli země a města. Vše, co potřebujete, je touha koupit si nejlepšího pitbula ADBA. Vše ostatní organizujeme na základě našich bohatých zkušeností.

Chovatelská stanice psů ADBA Česká republika. ADBA pitbull