Chovatelská stanice psů Pitbull Czech Republic

Jediná registrovaná chovatelská stanice amerických pitbulteriérů v ČR «Dognik Bulls» (ADBA) byla založena v roce 2011, od roku 2016 chová americké pitbuly — Castlesline. Linie vychází ze psů Old Family Red Nose s doplněním pracovního chovu, byly použity Jumbo, DDWW, Red Alert krev.

Po mnoho let jsme byli silní, s velkými objemnými hlavami, přemýšlejícími, velmi hazardérskými a jezdeckými americkými pitbulteriéry. Průměrná velikost našich pitbulů je 20-24 kg. Výška v kohoutku je 43-50 cm.V závislosti na krytí máme pitbuly větší nebo menší váhy. Všichni absolventi pitbull jeslí České republiky žijí dobře s dětmi různého věku. Naši psi mají přiměřeně silnou psychiku. Pitbulli v české školce jsou testováni na genetická onemocnění plemene, pravidelně vyšetřováni veterinárním lékařem, vystupují a vítězí na výstavách v ČR i v zahraničí, vítězí ve sportovních soutěžích v různých zemích. Absolventi chovatelské stanice pitbullů «Dognik Bulls» Česká republika žijí ve 20 zemích světa.

Šampioni Lotyšska, šampioni Estonska, šampioni Pobaltí, šampioni Itálie, šampioni Ukrajiny, šampioni Běloruska, šampioni Ruska se narodili v chovatelské stanici amerických pitbulteriérů Czech Republic «Dognik Bulls». Mistři ve sportovních soutěžích v Lotyšsku, Litvě, Finsku, Ukrajině, Rusku, Bělorusku atd.

V naší chovatelské stanici amerických pitbulteriérů ČR jsou štěňata několikrát do roka. Můžete nás kontaktovat a domluvit se, jaké štěně si přejete — fenku nebo pejska, barvu, dospělou velikost, očekávanou povahu a další. Určitě nám řekněte o sobě a své rodině, ať vám snáze řekneme, jaká štěňata z jakých krytí pitbulů vám budou vyhovovat. Ceny našich štěňat amerického pitbulteriéra jsou v průměru 1000-2000 eur.

Pitbull chovatelská stanice Česká republika

instagram- dognikbulls

E-mail — dognikb@gmail.com

Fotky některých psů z chovatelské stanice Dognik Bulls Czech Republic