Chovatelské stanice american bully Prague

Chovatelské stanice american bully Prague

Jsme rádi, že vás vidíme na stránce americké chovatelské stanice bully Prague «Dognik Bulls».

Zpočátku se naše chovatelská stanice specializovala na psy plemene Americký pitbulteriér. V roce 2016 jsme také zahájili chov nádherného plemene American Bully.

Pro naše budoucí hospodářská zvířata jsme vybrali psy v typech «Pocket» a «Standard». Psi pro Americkou bully kennel Praha byli přivezeni z Ameriky, Itálie, Ruska. Zpočátku jsme přivezli American Bullies s velmi dobrými, silnými kostmi. Se silnými hlavami, silnými čelistmi. Naši psi mají vynikající povahy. Dalším úkolem chovatelské stanice bylo toto napravit u dětí od našich psů. Chtěli jsme získat American Bullies pouze se správnou postavou, bez přebytků. Získejte psy s krásnou anatomií, s dobrými pohyby. Američtí býci, hodící se spíše k „exotickému“ typu, nás nezajímali. Tito psi mají problémy s tlapkami, se zády, se srdcem a klouby, s dýcháním a dokonce i s úzkými nozdrami. Možná vypadají velkolepě jako ropuchy. Ale ve skutečnosti jsou tito psi postižení.

Chovatelský vektor American Bully Prague v chovatelské stanici «Dognik Bulls» je zaměřen na získání zdravého a funkčního amerického Bully. S nímž mohou budoucí majitelé vyrazit do parku, vzít s sebou do lesa a na pláž. Ideální společníci se vzhledem Arnolda Schwarzeneggera.

Typické barvy v naší chovatelské stanici: lila, modrá, čokoládová, trikolóra. Štěně American Bully Prague u nás zakoupíte v typu «Pocket» nebo «Standard». Záleží na každém jednotlivém páření.

Pokud si chcete v Praze zarezervovat štěně American Bully z již narozených nebo z budoucích vrhů, napište nám a řekněte nám o sobě:

Instagram americký bully kennel Praha — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Psi americké bully chovatelské stanice Praha «Dognik Bulls»