Chovatelské stanice american bully Prague

Jsme rádi, že vás vidíme na stránce americké chovatelské stanice bully Prague «Dognik Bulls».

Zpočátku se naše chovatelská stanice specializovala na psy plemene Americký pitbulteriér. V roce 2016 jsme také zahájili chov nádherného plemene American Bully.

Pro naše budoucí hospodářská zvířata jsme vybrali psy v typech «Pocket» a «Standard». Psi pro Americkou bully kennel Praha byli přivezeni z Ameriky, Itálie, Ruska. Zpočátku jsme přivezli American Bullies s velmi dobrými, silnými kostmi. Se silnými hlavami, silnými čelistmi. Naši psi mají vynikající povahy. Dalším úkolem chovatelské stanice bylo toto napravit u dětí od našich psů. Chtěli jsme získat American Bullies pouze se správnou postavou, bez přebytků. Získejte psy s krásnou anatomií, s dobrými pohyby. Američtí býci, hodící se spíše k „exotickému“ typu, nás nezajímali. Tito psi mají problémy s tlapkami, se zády, se srdcem a klouby, s dýcháním a dokonce i s úzkými nozdrami. Možná vypadají velkolepě jako ropuchy. Ale ve skutečnosti jsou tito psi postižení.

Chovatelský vektor American Bully Prague v chovatelské stanici «Dognik Bulls» je zaměřen na získání zdravého a funkčního amerického Bully. S nímž mohou budoucí majitelé vyrazit do parku, vzít s sebou do lesa a na pláž. Ideální společníci se vzhledem Arnolda Schwarzeneggera.

Typické barvy v naší chovatelské stanici: lila, modrá, čokoládová, trikolóra. Štěně American Bully Prague u nás zakoupíte v typu «Pocket» nebo «Standard». Záleží na každém jednotlivém páření.

Pokud si chcete v Praze zarezervovat štěně American Bully z již narozených nebo z budoucích vrhů, napište nám a řekněte nám o sobě:

Instagram americký bully kennel Praha — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Psi americké bully chovatelské stanice Praha «Dognik Bulls»