Chovateľské stanice pitbullov blízko mňa


Chovateľská stanica amerických pitbull teriérov „Dognik Bulls“. Naši psi sú predstaviteľmi najčistejších a najznámejších chovných línií amerických pitbulteriérov. OFRN (USA), Red Alert (USA), Jumbo (Juhoslávia), Zebo (USA), Lonzo (USA), Boudreaux (USA), DDWW (Ukrajina).
Chovateľská stanica pitbullov „Dognik Bulls“ je známa po celom svete — naši psi žijú v 25 krajinách! Vrátane domoviny plemena — v Spojených štátoch amerických.
Naši americkí pitbulteriéri vyhrávajú športové súťaže, výstavy a tréningy v mnohých krajinách po celom svete. Všetci psi v chovateľskej stanici boli vyšetrení na absenciu genetických chorôb, ktoré môžu byť prítomné u plemena Americký pitbull teriér.
Fotky našich psov (chovné stanice pitbulla v mojej blízkosti):
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Princípy našej práce:
Láska k plemenu. V našom chove používame len kvalitné americké pitbuly. Všetci naši pitbulli majú americký ADBA rodokmeň. A toto sú najcennejšie rodokmene pre pitbulov na celom svete. Veď práve táto organizácia od roku 1909 eviduje a vedie evidenciu čistokrvných pitbulov vo svete.
Neustále sa učíme nové veci a zlepšujeme našu prácu. Ja ako vedúca škôlky som lekárka. Som tiež certifikovaný odborný tréner psov. Porotca výstav amerického pitbulteriéra v Európskej únii. Rozhodca športových súťaží (waitpulling).
Hlavný chov je založený na čistej americkej krvi. Z Ameriky sme si priviezli niekoľko psíkov. Chodíme chovať aj so špičkovými americkými psíkmi.
V našej chovateľskej stanici si môžete kúpiť šteniatko pitbulla. Priemerná cena je 1500-2000 eur. Doručenie je k dispozícii do akéhokoľvek mesta a krajiny. Máme bohaté skúsenosti s dodávkami. Hlavná vec od vás je túžba kúpiť si šteniatko v našej chovateľskej stanici pitbulla. A tiež finančná životaschopnosť na nákup a údržbu hazardného, ​​​​chladného, ​​aktívneho pitbulteriéra od „Dognik Bulls“.
V tomto roku naša chovateľská stanica plánuje mať 5 vrhov šteniatok amerického pitbulteriéra. Kontaktujte nás a kúpte si šteniatko svojich snov z “chovateľskej stanice pitbullov blízko mňa”.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
S pozdravom Veronika Voitovská, chovateľská stanica amerických pitbulteriérov “Dognik Bulls”.

Chovateľské stanice pitbullov blízko mňa