Ciltsrakstu pitbulls pirkt

Ciltsrakstu pitbulls pirkt


Oficiālajā amerikāņu pitbulterjeru audzētavā «Dognik Bulls» tiek pārdoti kucēni! Šobrīd pieejams 1 sarkans tēviņš un 4 mātītes (3 melnas un 1 šokolāde). Cena 1500 eiro. Kucēni ir pilnībā vakcinēti (kompleksās vakcinācijas plus vakcinācija pret trakumsērgu), ar reģistrētu mikročipu, ar veterināro Eiropas pasi, ar ADBA (American Dog Breeders Association) ciltsrakstiem.
Kucēni ir dzimuši no importētiem vecākiem. Pilnīgi čempionu ciltsraksti! Mūsu suņu asinīs ir Amerikas čempioni ADBA un UKC izstādēs, Amerikas lielie čempioni svaru vilkšanā, čempioni un lielčempioni darba ringā, sporta čempioni. Ar prieku izstāstīšu un atrādīšu visus mūsu kucēnu senčus komunikācijas laikā. Raksts vienkārši neatbilst visai informācijai.
Mūsu tīršķirnes pitbulu kucēnu fotoattēli:


Mūsu pitbula kucēnu tuvu radinieku fotogrāfijas:


Kāpēc izvēlēties mūsu amerikāņu pitbullu audzētavu «Dognik Bulls»? Mēs esam reģistrēti pasaulē vecākajā pitbulu organizācijā Amerikas suņu audzētāju asociācijā. Visi mūsu kucēni dodas uz jaunām mājām ar ADBA ciltsrakstiem. Visi mūsu pitbuli ir ģenētiski pārbaudīti. Ar tīršķirnes pitbulliem nodarbojamies kopš 2011. gada. Esmu audzētavas vadītāja, mani sauc Veronika Voitovska. Esmu ģimenes ārste, sertificēta kinoloģe-eksperte, masāžas terapeite, smaguma vilkšanas sacensību tiesnese, starptautisko izstāžu tiesnese. Mūsu audzētavā piedzimst vairāk nekā 300 pitbulu, tie dzīvo 22 pasaules valstīs. Mums ir liela pieredze ar šo šķirni un ar dažādām pitbullu audzēšanas līnijām. Visi mūsu suņi ir atlētiski, muskuļoti, veselīgi pitbulli. Sazināmies ar mūsu pitbullu īpašniekiem 24/7. Mums ir liela pieredze piegādē uz jebkuru pasaules valsti, mēs vienmēr palīdzēsim atvest pie jums jūsu kucēnu. Bieži vien mēs personīgi piegādājam kucēnus un iepazīstam viens otru personīgi. Dažreiz cilvēki nāk uz mūsu audzētavu pēc sava tīršķirnes pitbula kucēna. Tad mēs iepazīstinām cilvēkus ar mūsu pitbulliem, kucēnu vecākiem, kucēnu vecvecākiem.
Lai iegādātos patiešām foršu, veselīgu, tīrasiņu pitbula kucēnu, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Līdzīgi raksti:
Pitbulu tēviņš pārošanā