Čokoládové (hnedé) dievča amerického pitbulteriéra


Predám nádherné dievčatko Americký pitbulteriér, čokoládová (hnedá) farba. Slávna stará chovateľská stanica pitbullov „Dognik Bulls“.
Meno šteniatka: Dognik Bulls California. Socializovaný, zvyknutý na strihanie nechtov, čistenie uší a kúpanie. Chodí po ulici, ničoho sa nebojí. Priateľský so psami, ľuďmi, deťmi. Vychované na holistickej triede potravín (najkvalitnejšie a najdrahšie dostupné potraviny).
Narodil sa z dvoch psov dovezených z Ameriky.


Otec: Millers Wild Storm. Čistý americký. Narodil sa v škôlke Real Deal Chocolates (Florida, Amerika). Šampión mnohých krajín v športových súťažiach a výstavách. Špičkový pes plemena Americký pitbulteriér. Nemá genetické choroby plemena (osobné certifikáty na absenciu cerebelárnej ataxie, hyperurikozúrie, atrofie sietnice 2. typu). Zdravé, veselé. Ideálna postava. Otec niekoľkých stoviek pitbull teriérov. Jeden z najznámejších žijúcich samcov plemena Americký pitbulteriér.
Matka: Hoffs Banshee. Dovezené z Južnej Ameriky, chovateľská stanica pitbulteriérov „Dusheik“. Šampión na výstavách. Výborný rodinný pes. Veľmi vášnivý a efektívny. Nemá genetické choroby plemena (existujú osobné certifikáty).
Toto je posledný chov Hoffs Banshee. Toto je zároveň posledné šteniatko z tohto vrhu dostupné na predaj na jar 2024.
Dognik Bulls California je úplne pripravený ísť do nového domova. Na červy bola liečená 4x. Plne zaočkovaný (dve komplexné očkovania a očkovanie proti besnote). Európsky veterinárny pas je pripravený. Mikročip a registrácia v databáze domácich zvierat. Rodokmeň ADBA (American Dog Breeders Association) je najprestížnejšou kynologickou organizáciou pre amerických pitbulteriérov na svete. Náš čokoládový americký pitbulteriér sa predáva len s kúpno-predajnou zmluvou.
Pre viac informácií nám napíšte do škôlky. Určite nám o sebe povedzte v prvej správe. Dodávame do celého sveta (naši pitbulli žijú na niekoľkých kontinentoch, v 25 krajinách).
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Cena šteniatka je 1700 eur. Prosím, ak by ste si chceli kúpiť čokoládovú sučku pitbulla Dognik Bulls California, uveďte to vo svojej prvej správe. Šteniatkam poskytujeme bezplatné konzultácie počas celého života psíka.
S pozdravom vedúca chovateľskej stanice amerických pitbulteriérov “Dognik Bulls” Veronika Voitovská. Doktor. Odborný psovod. Zvierací psychológ

Čokoládový pitbull, čokoládový pitbull teriér, hnedý pitbull, hnedý pitbull teriér, kúp si pitbull teriérku, kúp si fenku pitbull teriéra.