çukur boğa yavruları
Satılık Amerikan pitbul teriyer yavruları, Dognik Bulls kulübesi. 1 adet kızıl saçlı kızıl burunlu erkek mevcuttur. Yüzünde çikolata maskesi olan 1 kızıl saçlı kızıl burunlu kız. Bir köpek yavrusu maliyeti 1500 Euro’dur. Yaş — 10 hafta. Yeni evlere taşınmaya hazır. Ülkelere ve şehirlere teslimat vardır (köpeklerimiz dünyanın 20 ülkesinde yaşamaktadır). Ayrıca köpek yavruları için yeni sahiplerin kişisel olarak gelişini de uyguluyoruz. Tüm yavrulara sağlıklı ve aktif olduklarını gösteriyoruz. Ebeveynleri, sergilerdeki ve spor müsabakalarındaki başarılarını eğitimde tanıtıyoruz.
Pitbull yavrularının ebeveynleri:

Baba ABD’den getirildi — Millers Wild Storm aka Castle. Spor ve sergilerde başlıklı. Line Old Family Red Nose.


Anne Dağıstan’dan getirildi — Dognik Bulls Indiana. Red Alert Line.


Pitbull yavrularının fotoğrafı


Tüm yavrular ormanda bir evde yaşar, her gün yürür, kar yağmaya alışkındır, sürekli temiz hava solur. İyi yürüdükleri ve süper kaliteli yiyecekler yedikleri için güçlü pençeleri vardır (tepeler yavru kuzu ve pirinç). Köpek kulübesinde, yavru köpekler diğer köpeklerle iletişim kurar, komşularımızın çocukları ile oynar ve yavru köpeğin ilk sosyalleşmesini tamamen gerçekleştirir. Yüksek seslerden, havai fişeklerden, yabancılardan, arabalardan vb. korkmazlar. Videoda görebileceğiniz gibi gerçek bir pitbull karakterine sahip yavru köpekler: asılırlar, korkusuzca oynarlar, kavrarlar, baskı uygularlar ve sürerler. Muhteşem, safkan pitbull yavruları. Şu anda en yakın ülkelerde bu çiftleşmenin benzerleri yok. En kaliteli pitbull yavruları. Ebeveynlerin alerjisi veya başka sağlık sorunları yoktur. Kararlı bir ruha sahip anne ve baba, yeterli köpekler.
Çukur boğa yavruları, yaşa göre aşılar, Avrupa veteriner pasaportu, Avrupa hayvan veritabanında kayıtlı bir mikroçip, bir ADBA soyağacı (Amerikan Köpek Yetiştiricileri Derneği — safkan pitbul yavrularını kayıt altına almak için en eski ve en büyük, güvenilir kuruluş) ile evlerine taşınır. dünya).
Dognik Bulls çiftliğinden bir çukur boğa yavrusu satın almak için şunu yazın:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram-dognikbulls