Cvičiteľ pre úzkostného, ​​agresívneho psa

Dog cynolog online
Pomáhame bojovať proti nežiaducemu správaniu u šteniatok a psov: separačná úzkosť, agresivita voči ľuďom a agresivita zoo (agresia voči zvieratám), učíme sa strážiť si jedlo, úzkostné správanie. Pomôžeme vám pochopiť, prečo sa váš pes alebo šteniatko bojí ulice, ľudí, áut, chodníkov.
Ahoj. Volám sa Veronika Voitovská. Som certifikovaný odborník na psovoda. Expert na výstavy psov v Európe. Rozhodca súťaží vo vzpieraní (vzpieranie psov). Majiteľ jednej z najväčších chovateľských staníc serióznych plemien psov v Európe — chovateľskej stanice amerických pitbull teriérov a amerických tyranov „Dognik Bulls“. Od roku 2014 pracujem ako lekár. Účinkujem v televízii a rozhlase. Venujem sa rôznym druhom kynologických športov so psami, ale aj výstavám.

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika VoitovskaDog trainer Veronika Voitovsla on TVDog handler Veronika VoitovskaDog frisbee seminar Veronika Voitovska
Svojimi lekárskymi a kynologickými znalosťami, ako aj praktickými skúsenosťami zo spolužitia s veľkou svorkou psov vám viem pomôcť. Neponúkam štandardné školiace služby so základnými povelmi „sadni“, „sadni“ a pod. Pomôžem vám pochopiť príčinu strachu u vášho šteňaťa alebo dospelého psa, pochopiť, ako takéto nežiaduce správanie ovplyvniť a prekonať. Mojou špecializáciou, čomu sa veľmi rád venujem, je štúdium psychologických faktorov, ktoré vedú k problémom so správaním u šteniatok a dospelých psov akéhokoľvek plemena.
Pracujem s jazvečíkmi, nemeckými ovčiakmi, border kóliami, americkými pitbull teriérmi, americkými stafordšírskymi teriérmi, bíglmi, malinoismi, pudlíkmi a pod. Každý pes, akéhokoľvek plemena, môže mať zvláštne správanie. Mojou úlohou je pomôcť vám prekonať tieto zvláštnosti a uľahčiť vám život a život vášho psa v spoločnosti.
Najčastejšie problémy, ktoré riešim a radím sú: úzkostné poruchy u šteniatok/psov, strach z ľudí, strach z áut, strach z detí. Práca so šteniatkami a psami, ktorí sa boja vychádzať z domu (nechodiť na prechádzku mimo bytu, nevychádzať von z dvora v súkromnom dome).
Pomôžem vám krok za krokom vybrať správnu socializáciu pre vaše šteniatko (najčastejšie plemená s problémami socializácie: bišónik, maltézsky psík, pudel, jorkšírsky teriér, austrálsky ovčiak, cane corso, bígl, jagdteriér, doberman, pitbulteriér, francúzsky buldoček , anglický buldog, jazvečík) .
Poďme sa pozrieť na to, ako odnaučiť šteniatko alebo psa, aby sa na ulici bál všetkého. Napíšem vám plán na 2-3 mesiace, aby ste s vaším psom dosiahli každý z vašich cieľov a cieľov.
Poďme diskutovať o tom, čo robiť a v akom poradí, ak sa pes/šteňa bojí cudzích ľudí.
Príčinu nájdeme, ak sa pes/šteňa zrazu všetkého začne báť. Poďme diskutovať o období „tínedžerských porúch“ u psov. Vyberiem vhodné možnosti na boj s problémom špeciálne pre vášho psa.
Poviem vám, ako pomôcť vášmu psovi vyrovnať sa s jeho strachmi. Ako upokojiť psa v panike.
Ako pomôcť psíkovi alebo šteniatku, ktoré sa bojí ohňostrojov, výbuchov, petárd. Ako znížiť stres z ohňostrojov u šteniatka/psa.
Ako sa vyrovnať s agresiou voči ľuďom a deťom. Pre psov akéhokoľvek veku.
A tiež oveľa viac.
Konzultácia cez zoom alebo skype.
Cena konzultácie: 30 minút = 50 eur.
Konzultácie prebiehajú iba v angličtine alebo ruštine.
Čo sa od vás bude vyžadovať? Kontaktujte ma, popíšte svoj problém (ako ho vidíte a chápete). Pošlite mi video o probléme. Video sa nevyžaduje, ale dôrazne sa odporúča. Lebo niekedy ľudia vidia problém v jednej veci, ale ja ako psovod vidím, že problém je úplne inde. Preto je video veľmi nevyhnutnou súčasťou, aby ste mohli efektívne pracovať so strachom/agresiou/úzkosťou Vášho psa.
Ďalej zaplatíte za konzultáciu a my vám zavoláme cez videokonferenciu.
Ak sa chcete objednať na kynologickú konzultáciu, napíšte mi:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Dog sport competitions Veronika VoitovskaDog trainer online Veronika VoitovskaVeronika Voitovska and her dog winnerVeronika Voitovska with puppiesbest online dog trainerCynolog Veronika Voitovska on radioCynolog onlineBest dog handler

Agresivita v zoo u šteniatok a psov. Agresivita šteniatok a psov voči ľuďom. Agresivita šteniat a psov voči deťom. Ako upokojiť psov, keď spanikária. Ako odnaučiť psa, aby sa nebál ulice, ľudí, detí, áut. Agresivita voči iným psom na výstavách psov. Online tréner psov. Najlepší psovod v krajine. Online tréner psov pre šteňa. Online tréner psov pre dospelého psa