Cvičitel psů pro úzkostného, ​​agresivního psa

Dog cynolog online
Pomáháme bojovat proti nežádoucímu chování u štěňat a psů: separační úzkost, agresivita vůči lidem a agresi v zoo (agrese vůči zvířatům), učení se hlídat jejich potravu, úzkostné chování. Pomůžeme vám pochopit, proč se váš pes nebo štěně bojí ulice, lidí, aut, chodníků.
Ahoj. Jmenuji se Veronika Voitovská. Jsem certifikovaný odborník na psovoda. Expert na výstavy psů v Evropě. Rozhodčí soutěží ve vzpírání (vzpírání psů). Majitel jedné z největších chovatelských stanic seriózních plemen psů v Evropě — chovatelské stanice amerických pitbull teriérů a amerických tyranů «Dognik Bulls». Od roku 2014 pracuji jako lékař. Vystupuji v televizi a rozhlase. Věnuji se různým druhům kynologických sportů se psy a také výstavám.

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika Voitovska
Se svými lékařskými a kynologickými znalostmi i praktickými zkušenostmi ze soužití s ​​velkou psí smečkou Vám mohu pomoci. Nenabízím standardní výcvikové služby se základními povely „sedni“, „lehni“ a podobně. Pomohu Vám pochopit příčinu strachů u Vašeho štěněte nebo dospělého psa, pochopit, jak takové nežádoucí chování ovlivnit a překonat. Mojí specialitou, kterou rád dělám, je studium psychologických faktorů, které vedou k problémům s chováním u štěňat a dospělých psů jakéhokoli plemene.
Pracuji s jezevčíky, německými ovčáky, border koliemi, americkými pitbull teriéry, americkými stafordšírskými teriéry, bígy, malinoisy, pudly a tak dále. Každý pes, jakéhokoli plemene, může mít zvláštní chování. Mým úkolem je pomoci vám překonat tyto zvláštnosti a usnadnit a zpříjemnit život vašemu i vašemu psovi ve společnosti.
Nejčastější problémy, které řeším a radím, jsou: úzkostné poruchy u štěňat/psů, strach z lidí, strach z aut, strach z dětí. Práce se štěňaty a psy, kteří se bojí vycházet z domu (nechodit na procházku mimo byt, nevycházet ze dvora v soukromém domě).
Pomohu vám krok za krokem vybrat správnou socializaci pro vaše štěně (nejčastější plemena s problémy se socializací: bišonek, maltézák, pudl, jorkšírský teriér, australský ovčák, cane corso, bígl, jagdteriér, dobrman, pitbulteriér, francouzský buldoček , anglický buldok, jezevčík) .
Pojďme se podívat na to, jak odnaučit štěně nebo psa, aby se na ulici všeho bál. Sepíšu vám plán na 2-3 měsíce, jak s vaším psem dosáhnout každého z vašich cílů a cílů.
Probereme, co dělat a v jakém pořadí, pokud se pes/štěně bojí cizích lidí.
Najdeme hlavní příčinu, pokud se pes/štěně najednou začne všeho bát. Pojďme diskutovat o období „náctiletých závad“ u psů. Vyberu vhodné možnosti boje s problémem přímo pro vašeho psa.
Řeknu vám, jak pomoci vašemu psovi vyrovnat se s jeho strachy. Jak uklidnit psa při panice.
Jak pomoci pejskovi nebo štěněti, které se bojí ohňostrojů, výbuchů, petard. Jak snížit stres z ohňostrojů u vašeho štěněte/psa.
Jak se vyrovnat s agresí vůči lidem a dětem. Pro psy jakéhokoli věku.
A také mnohem více.
Konzultace přes zoom nebo skype.
Cena konzultace: 30 minut = 50 eur.
Konzultace probíhají pouze v angličtině nebo ruštině.
Co se po vás bude vyžadovat? Kontaktujte mě, popište svůj problém (jak jej vidíte a chápete). Pošlete mi video problému. Video není povinné, ale vysoce doporučeno. Protože někdy lidé vidí problém v jedné věci, ale já jako psovod vidím, že problém je úplně jinde. Proto je video velmi nezbytnou součástí, abyste mohli efektivně pracovat se strachy/agresí/úzkostmi vašeho psa.
Dále zaplatíte za konzultaci a my vám zavoláme prostřednictvím videokonference.
Chcete-li si domluvit schůzku na kynologické konzultaci, napište mi:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Dog trainer Veronika Voitovsla on TVDog handler Veronika VoitovskaDog frisbee seminar Veronika VoitovskaBest dog handlerCynolog onlineCynolog Veronika Voitovska on radiobest online dog trainerDog trainer courses Veronika VoitovskaDog sport competitions Veronika VoitovskaDog trainer online Veronika VoitovskaVeronika Voitovska and her dog winnerVeronika Voitovska with puppies

Agresivita v zoo u štěňat a psů. Agresivita štěňat a psů vůči lidem. Agresivita štěňat a psů vůči dětem. Jak uklidnit psy, když zpanikaří. Jak odnaučit psa, aby se bál ulice, lidí, dětí, aut. Agresivita vůči ostatním psům na výstavách psů. Trenér psů online. Nejlepší psovod v republice. Online trenér psů pro štěně. Online trenér psů pro dospělého psa