Czarny szczeniak pitbulla

Nasza hodowla pitbulli «Dognik Bulls» ma na sprzedaż wszystkie czarne szczenięta pitbulla!

W niektórych kojarzeniach naszych amerykańskich Pit Bull Terrierów otrzymujemy całkowicie czarne szczenięta pitbulla, bez żadnych białych plamek. Jest uważany za rzadki, ekskluzywny i wysoko ceniony.

Psy te pozyskujemy głównie od Dognik Bulls Anksunamun i jej dzieci. Cena całkowicie czarnego szczeniaka pitbulla w naszej hodowli to 1700-2000 euro.

Pozwól, że pokażę Ci kilka przykładów naszych wszystkich czarnych szczeniąt pitbulla.

Dognik Bulls SpaceX (mężczyzna). Urodzony z Millers Wild Storm aka Castle i Dognik Bulls Anksunamun. Żył długo i szczęśliwie w Niemczech.

Dognik Bulls Black Becky (kobieta) . Urodzony z Millers Wild Storm aka Castle i Dognik Bulls Anksunamun. Mieszka na Ukrainie.

Dognik Bulls Murtagh Fraiser (mężczyzna). Urodzony z Millers Wild Storm aka Castle i Dognik Bulls Anksunamun. Mieszka w Finlandii.

Dognik Bulls Bezu Bezu (samica). Urodzony z Millers Wild Storm aka Castle i Dognik Bulls Anksunamun. Mieszka na Łotwie.

Otrzymaliśmy również całkowicie czarne psy z innych skojarzeń naszych Millers Wild Storm aka Castle.

Na przykład bardzo efektowny szczeniak Dognik Bulls Gotika. Urodzony z Millers Wild Storm aka Castle i Dognik Bulls African Passion. Chociaż ma trochę bieli na piersi. Mieszka w Estonii.

Jeśli szukasz „czarnego szczeniaka pitbulla”, gotowego czekać na narodziny twojego przystojnego lub pięknego, możesz napisać do nas w przedszkolu i zarezerwować sobie całkowicie czarnego szczeniaka pitbulla.

Instagram «czarny pit bull szczeniak» — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com