Czekoladowa (brązowa) dziewczynka rasy American Pitbull Terrier


Do sprzedania cudowna suczka American Pitbull Terrier w kolorze czekoladowym (brązowym). Słynna stara hodowla pitbulli „Dognik Bulls”.
Imię szczenięcia: Dognik Bulls California. Uspołeczniony, przyzwyczajony do obcinania paznokci, czyszczenia uszu i kąpieli. Chodzi po ulicy, niczego się nie boi. Przyjazny w stosunku do psów, ludzi, dzieci. Wychowane na żywności klasy holistycznej (najwyższej jakości i najdroższa dostępna karma).
Urodzona z dwóch psów sprowadzonych z Ameryki.


Ojciec: Millers Wild Storm. Czysty amerykański. Urodzona w szkółce Real Deal Chocolates (Floryda, Ameryka). Mistrz wielu krajów w zawodach sportowych i wystawach. Czołowy pies rasy American Pit Bull Terrier. Nie posiada rasowych chorób genetycznych (zaświadczenia osobiste o braku ataksji móżdżkowej, hiperurykozurii, zaniku siatkówki typu 2). Zdrowy, wesoły. Idealny charakter. Ojciec kilkuset pitbulterierów. Jeden z najsłynniejszych żyjących samców rasy American Pitbull Terrier.
Matka: Hoffs Banshee. Przywieziona z Ameryki Południowej hodowla pitbulterierów „Dusheik”. Mistrz wystaw. Doskonały pies rodzinny. Bardzo namiętny i skuteczny. Nie posiada rasowych chorób genetycznych (posiada metryki imienne).
Jest to ostatnia hodowla Hoffs Banshee. Jest to jednocześnie ostatnie szczenię z tego miotu dostępne w sprzedaży wiosną 2024 roku.
Dognik Bulls California jest całkowicie gotowy na wyjazd do nowego domu. Była 4 razy leczona na robaki. Posiada komplet szczepień (dwa szczepienia kompleksowe i szczepienie przeciw wściekliźnie). Europejski Paszport Weterynaryjny już gotowy. Mikroczip i rejestracja w bazie zwierząt. Rodowód ADBA (American Dog Breeders Association) jest najbardziej prestiżową organizacją kynologiczną zrzeszającą amerykańskie pitbulteriery na świecie. Nasza czekoladowa suczka American Pit Bull Terrier sprzedawana jest wyłącznie z umową sprzedaży.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do nas w przedszkolu. Pamiętaj, aby w pierwszej wiadomości opowiedzieć nam o sobie. Dostarczamy na cały świat (nasze pitbulle żyją na kilku kontynentach, w 25 krajach).
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Cena szczenięcia to 1700 euro. Jeżeli chcieliby Państwo zakupić czekoladową suczkę pitbulla Dognik Bulls California, prosimy o zaznaczenie tego w pierwszej wiadomości. Naszym szczeniętom zapewniamy bezpłatne konsultacje przez całe życie psa.
Z poważaniem, szefowa amerykańskiej hodowli pitbulterierów „Dognik Bulls”, Veronika Voitovska. Lekarz. Ekspert w obsłudze psów. Psycholog zwierząt

Czekoladowa dziewczynka pitbull, czekoladowa dziewczynka pitbull terrier, brązowa dziewczynka pitbull, brązowa dziewczynka pitbull terrier, kup dziewczynkę pitbull terrier, kup suczkę pitbull terrier.