Цуценя або собака псує речі. Як із цим боротися?


Привіт, мене звуть Veronika Voitovska. Я лікар, експерт-кінолог, зоопсихолог. А також власниця розплідника серйозних порід собак «DOGNIK BULLS» (американські пітбуль тер’єри та американські буллі). У кінології я другий десяток років. Маю 15 своїх особистих собак. 10 пітбуль тер’єрів та 5 американських буллі. А також своє розведення собак та цуценята. Я щодня консультую безліч власників собак. Завдяки моєму досвіду я допоможу і вам.
Ви завели цуценя будь-якої породи (пітбультер’єр, вівчарка, ши-тцу, пудель, лабрадор і так далі) і він шкодить і псує речі? Це нормально. Я допоможу вам краще зрозуміти Вашого собаку і позбутися проблем вандалізму вдома.
Часті причини, чому цуценята та собаки псують речі вдома, гризуть стіни та крадуть шкарпетки:
1. Цуценя або собак не завантажено інтелектуально. Тобто мало роботи для мізків. Це можна виправити, додавши правильне розумове навантаження.
2. У цуценя або собаки немає балансу нервової системи між збудженням та гальмуванням. Простіше кажучи, собака не може вчасно зупинитись після активності.
3. Цуценя чи собака не вміє контролювати свої емоції за наявності подразників. Подразники це інші собаки, кішки, салюти та петарди, збирання на прогулянку, знайомі та незнайомі люди та інше.
4. Також собаці може бути просто нудно. І вона починає розважати себе сама. Грає з усім, що бачить. Адже ми пам’ятаємо, що для маленького цуценя будь-яка річ, це іграшка. І ось коли цуценя грає з м’ячем, ви, хазяїне, не зацікавлені у цій грі. А коли собака взяла носок і біжить з ним, ви біжіть за нею. У голові у собаки виникає ланцюжок зв’язків: граю з носком-господар взаємодіє зі мною-це весело-треба робити так частіше.
5. Також деякі цуценята та собаки серйозно псують меблі, дивани, стіни, стільці. А деякі навіть проковтують шматочки поролону з дивану, тим самим викликаючи захворювання шлунка (закупорку шлунка чи кишечника та екстрені ветеринарні операції).
6. Також собаці чи цуценяті може бути страшно залишатися одному, тому він псує речі у квартирі чи будинку. Наприклад, якщо він неправильно привчений з дитинства залишатися один. Або на цуценя/собаку вплинув переїзд, зміна господаря.
Як вирішити проблему, коли щеня чи доросла собака все гризе і руйнує квартиру? Записатись на консультацію до мене. Я допоможу вам зрозуміти причину, чому ваш собака гризе всі речі у квартирі. А також допоможу вирішити цю проблему.
Обговоримо, як боротися з поганою поведінкою вдома та на вулиці.
Запис:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Вартість 30 хвилин консультації = 50 євро. Я можу провести консультацію російською, англійською, українською та іспанською мовами.

Щеня все гризе як боротися, собака псує речі як боротися, щеня їсть диван як боротися, щеня їсть стіни як відучити, консультація з виховання цуценя, щеня псує речі як боротися