Цуценята американського буллі, купити з розплідника


У розпліднику американських буллі «DOGNIK BULLS» очікуються щенята. Народження цуценят американського буллі-початок червня 2024 року.
Мама: Dognik Bulls Lilibet. Привезена із Росії. Немає породних генетичних захворювань. Доброзичлива, активна, дуже рухлива американська буллі. Повністю відповідає стандарту породи. У типі «pocket». Живе у нашому розпліднику, разом з іншими собаками. Щодня гуляє з нашою однорічною дитиною та сусідськими дітьми.

Батько: Chaw Li Iva San Attilus. Привезений із Росії. Не має породних генетичних хвороб (тестований на дегенеративну мієлопатію, гіперурикозурію, нейрональний ліпофусциноз четвертого типу, нейрональний ліпофусциноз десятого типу, атрофію сітківки очей першого типу, атрофію сітківки очей другого типу). Титули: Чемпіон Латвії, Гранд Чемпіон Білорусі. Переможець «Bully Show-2023». Дуже доброзичливий пес. Абсолютно лояльний до чужих людей, інших собак, дітей. Має врівноважену нервову систему.
Що потрібно знати перед покупкою цуценя американського буллі з розплідника «DOGNIK BULLS»?
Перше. Ми дбаємо про всіх наших цуценят і нам важливо, в які сім’ї вони потраплять. Тому коли ви спілкуватиметеся з представником розплідника, будь ласка, розкажіть про себе. Про ваш досвід із собаками (навіть якщо його немає, розкажіть і про це). Наскільки у вас велика родина? Чи є у когось у сім’ї алергія?
Друге. Всі наші цуценята американського буллі їдуть до нових родин з повним комплектом документів. Кожне щеня буде проглистонене мінімум три рази. Буде вакцинований (одна вакцина якщо цуценя їде після 8 тижнів і 3 вакцини якщо цуценя їде після 12 тижнів). 3 вакцини-це повний комплекс вакцинації. Залежно від вашої країни проживання, для переїзду цуценя в нову сім’ю вам може вистачити однієї вакцини, а може, потрібно буде зробити все три. Ми розуміємо, що ви якомога раніше хочете отримати свого цуценя американського буллі. Тому ми розповімо про правила саме у вашій країні та запропонуємо найзручніший варіант. Усі цуценята мають мікрочіп та документи про його реєстрацію. Усі цуценя матимуть європейський ветеринарний паспорт. Усі цуценята продаватимуться з контрактом продажу. Бонус від розплідника: ми даємо пам’ятку на 20 сторінок з правильного вирощування, харчування, виховання цуценя американського буллі. Там розказано, що можна і що не можна робити зі цуценям. Як і чого його привчати. Чим годувати та як часто. Загалом там зібрані відповіді на всі основні питання, які можуть виникнути на першому році життя вашого цуценя.
Третє. Якого забарвлення та типу будуть наші цуценята американського буллі? Ми чекаємо на цуценят переважно у типі «покет», можливо, кілька цуценят буде у типі «класик». Тип «класик» — це собаки трохи вище і легше по кістяку. Ми чекаємо на щенят американського буллі тільки в блакитному триколорному і просто блакитному забарвленні.
Четверте. Яка ціна цуценя американського буллі з розплідника «DOGNIK BULLS»? Так як це виїзна в’язка, це означає, що пес, від якого народяться цуценята, не належить нашому розпліднику. Це додаткові великі витрати на проїзд, оплату в’язки, саму в’язку, оформлення додаткових документів. Ціна щеня американського буллі буде 3000 євро. Депозит бронювання цуценя-500 євро (включено в загальну ціну цуценя). Депозит бронювання оплачується при резервації цуценя (за правом вибору: перше чи друге право вибору кобеля/суки) або після народження щенят, якщо на момент народження ще будуть незаброньовані щенята. Зазвичай частину цуценят американського буллі вже заброньовано до народження. Тому порадьтеся з сім’єю, вирішіть кого ви хочете: хлопчика чи дівчинку. І пишіть нам, щоб забронювати чудове цуценя американського буллі.
П’яте. Ми доставляємо наших цуценят по всьому світу. Зазвичай, це особиста доставка, але іноді з кур’єрами. Або ви можете приїхати в розплідник по цуценя американського буллі особисто. Ми раді знайомству, покажемо маму цуценят і ви особисто переконаєтесь наскільки це ідеальний собака. Наші американські буллі живуть у 26 країнах світу. Наш досвід у доставці цуценят колосальний.
Щоб купити цуценя американського буллі з розплідника, напишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Фото батьків цуценят американського буллі разом:

Цуценята американського буллі купити з розплідника, цуценята американського буллі, бронювання американського буллі, американські буллі 2024, купити цуценя буллі, ціна американського буллі, ціна цуценя американського буллі, ціна цуценя американського буллі з розплідника, купити блакитного американського буллі, купити голубого