Цуценята американського буллі у Києві


У нашому розпліднику «Dognik Bulls» продаються цуценята американського буллі у Києві! Від імпортної пари батьків. Батьків привезено з двох різних  розплідників.
Мати: Dognik Bulls Lilibet. Немає породних генетичних захворювань. Це її друга послід цуценят. Перші щенята були народжені від привізного американського пса. Всі цуценята були продані Європою. Виросли дорослими американськими буллі з відмінним характером, активні, з великими красивими головами.
Батько: Chaw Li Iva San Attilus. Чемпіон Латвії, Грандчемпіон Білорусі, переможець монопородної виставки американських буллі «Bully Show-2023». Має особисті сертифікати на відсутність захворювань, притаманних породі американський буллі.
Ціна щеня 3000 євро. Усі цуценята проглистогоні, вакциновані відповідно до віку та вимог Європейського Союзу з благополуччя тварин, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ABKC, з європейським ветеринарним паспортом.
Якщо це ваш перший американський буллі, то вам дуже пощастило. Тільки наш розплідник американських буллі Київ Dognik Bulls дає пам’ятку. У цій пам’ятці описано як ріс, розвивалося саме ваше щеня. Як правильно його годувати, гуляти, виховувати. 20 сторінок найкориснішої інформації.
Перед від’їздом до нової родини, кожне щеня американського буллі додатково оглядається ветеринаром. І отримує відмітку про це у ветеринарному паспорті. Це дає гарантію і нам, заводчикам, і вам, покупцям, що ви 100% купуєте здорове, щасливе цуценя американського буллі.
Щоб купити цуценя американського буллі у Києві, напишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Також у розпліднику американських буллі Київ відкрито попереднє бронювання на інших цуценят.

Цуценята американського буллі в Києві, розплідник американських буллі Київ