Цуценята американського пітбуль тер’єра розплідник


Ексклюзивна в’язка на території Європи! У розпліднику американських пітбуль тер’єрів «DOGNIK BULLS» очікуємо щенят крові OFRN/Jumbo.
Унікальність цієї в’язки в тому, що крові OFRN (Old Family Red Nose) дуже рідкісні в Європі. OFRN-це старе сімейство червононосих. Однак це не означає, що будь-який американський пітбультер’єр, у якого червоний ніс, має відношення до лінії OFRN. OFRN включає старі американські крові пітбулів, такі як Millers, Larsan, Castillo. На кровях OFRN побудовано більшість розплідників американських пітбуль тер’єрів у США.
Батька наших цуценят привезено з Флориди, Америки. З розплідника, який займався спортивними нормативами США. Розплідник Real Deal Chocolates вже закритий на даний момент. Але саме у нас ще збереглися їхні чисті лінії розведення.
Тому ми в’яжемо нашого Millers Wild Storm до сучки, привезеної з Болгарії. Вона представниця виключно робітничого розведення, крівна лінія Jumbo. Це буде її остання в’язка в нашому розпліднику пітбулів. Протягом кількох років ми отримували екстраординарних американських пітбуль тер’єрів від цього поєднання. Для себе особисто, в нашому розпліднику залишено дві сучки та два собаки від цих в’язок. Вони також використовуються для подальшого розведення якісних цуценят американського пітбуль тер’єра в розпліднику. Ми отримуємо собак середнього розміру з врівноваженою нервовою системою. За характером всі наші цуценята та дорослі пітбулі від поєднання OFRN/Jumbo дуже прив’язані до сім’ї. Це справді сімейні собаки. Пси від цих в’язок мають виражені інстинкти охорони своїх людей від чужих, у разі екстрених ситуацій. В іншому вони абсолютно соціально адекватні в суспільстві. Це пітбуль тер’єри з вродженою високою ігровою та харчовою мотивацією.
Обох батьків тестовано на відсутність генетичних захворювань, щорічно проходять усі необхідні медичні обстеження у сертифікованого ветеринарного лікаря. Майбутню маму щенят додатково обстежено за здоров’ям перед в’язкою, а також здано аналізи.
Батько цуценят мультичемпіон у спортивних змаганнях та виставках у кількох країнах. Повний перелік титулів є на його особистій сторінці на нашому сайті розплідника, можете ознайомитись.
Усі цуценята будуть тричі проглистогонені, вакциновані, з європейським ветеринарним паспортом, з родоводом ADBA, з контрактом продажу. Додатково всі отримають пам’ятку вирощування цуценя до 1 року. 20 сторінок корисної інформації, ексклюзивно від нашого розплідника американських пітбуль тер’єрів DOGNIK BULLS для власників наших цуценят.
Ціна щеняти від цих батьків 1800 євро або 2000 доларів.
Є доставка по всій Європі, Америку, Канаду, Бразилію.
Для бронювання цуценя американського пітбуль тер’єра з розплідника, напишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Ваша Veronika Voitovska. Власниця розплідника американських пітбуль тер’єрів Dognik Bulls. Сімейний лікар. Кінолог-експерт. Зоопсихолог.

 

OFRN Larsan, OFRN Castillo, цуценята американського пітбуль тер’єру з розплідника, розплідник американських пітбулів, пітбулі OFRN купити, пітбулі Jumbo купити