Цуценята американського пітбультер’єра купити Київ, Україна

Особливо небезпечні цуценята американського пітбультер’єру. Звинувачуються у крадіжці людських сердець та шматочків м’яса з мисок один одного. На їхньому рахунку щонайменше 60 вкрадених сердець. Розшукуємо постраждалих, чиї серця вкрадені лапками цих хлопців. Цуценята люблять все живе (і не живе теж, адже м’ясо крадуть).

— Dognik Bulls Jasumit — яскрава дівчинка з активною життєвою позицією. Для кохання, спорту, дресирування, розведення. Насичене шоколадне забарвлення, мінімум білого на шкірі.

— Dognik Bulls Aika — солоденька копія тата Касла в дівочому вигляді. Дуже контактна, грайлива, обожнює людей. Перспективна для будь-якого виду кінологічної діяльності.

Батько цуценят: Чемпіон Miller’s Wild Storm aka Castle-імпортований зі США. Один з найвідоміших псів пітбультер’єра в породі, топовий виробник пітбулей у Європі. Батько найбільшої кількості спортивних переможців. Титулований у спорті та виставках у кількох країнах. Мати цуценят: Hoff’s Banshee. Тер’єрного типу сука, драйвова та слухняна. Дуже активна та стрибуча. Справжній американський пітбультер’єр у його найкращих проявах. Цуценята двічі щеплені, мікрочіповані та зареєстровані, з документами ADBA (щеняча карта, пізніше обмінюється на родовід). Вільні від генетичних спадкових захворювань. Вік-2 міс. У посліді було 8 цуценят

Інстаграм-dognikbulls

Фейсбук-Dognik Bulls

Вайбер +380662924192