Цуценята пітбуля OFRN і Jumbo купити


Унікальна можливість купити цуценя американського пітбультер’єру крові Old Family Red Nose та Jumbo в одному цуценяті. Поціновувачі породи американський пітбуль тер’єр розуміють про що я. Для новачків розповім додатково.
У розпліднику американських пітбуль тер’єрів «DOGNIK BULLS» зроблена в’язка двох топових собак. Офіційна реєстрація розплідника в ADBA-American Dog Breeders Association. Найстаріша організація, що займається обліком та реєстрацією родоводів у американських пітбуль тер’єрів. Цуценята народяться в червні 2024 року. На даний момент є можливість бронювання другого права вибору хлопчика та першого права вибору дівчинки.
Батько майбутніх щенят: Millers Wild Storm. Переможець чотирьох монопородних виставок у кількох країнах поспіль! Монопородні виставки, це виставки, де збираються тільки пітбулі. Від 50 до 110 пітбулів одночасно. Наш Millers Wild Storm вигравав серед усіх. Звичайно, він вигравав і на звичайних виставках, де багато різних порід собак. Вигравав і Найкращий Собаку Виставки та титул Чемпіон Породи, Чемпіон Клубу, Юний Чемпіон, Дорослий Чемпіон. У спортивних змаганнях бере участь із 4,5 місяців і теж перемагає. Переможець у змаганнях для пітбулів та стаффів: high jump, springpole. Багаторазовий переможець змагань з дог-пулера. Загалом, дуже драйвовий, азартний, напористий американський пітбуль тер’єр. Народжений у Флориді, США. У розпліднику американських пітбультер’єрів Real Deal Chocolates. Його мати-чемпіонка в системах ADBA та UKC. Також має спортивні та дресирувальні американські титули: IDTT, DHT, ID3, ID5, IDWP3, IDWPCH. Вона також чемпіонка Америки та Грандчемпіонка Америки у вейтпулінгу (важка атлетика для собак). Батько титулований в ADBA. Також має спортивні та дресирувальні титули: IDTT, DHT, ID3, ID5.
Мати майбутніх щенят: Dognik Bulls Anksunamun. Привезена з розплідника «Zorba», що знаходиться в Болгарії. Це буде її останній послід цуценят у нашому розпліднику. Потім вона завершить свою кар’єру як виробник і піде на пенсію. Гулятиме з нами лісами, літатиме з нами по всьому світу і продовжуватиме насолоджуватися життям. Від неї ми вже отримали кілька ідеальних послідів американських пітбуль тер’єрів. Ці цуценята-останні у своєму роді. І вони дуже цінні для нашого розплідника пітбулів. Повністю обстежена у ветеринара перед в’язкою. І також має тести на відсутність генетичних захворювань, характерних для породи «американський пітбуль тер’єр».
Ціна щенят 1800 євро або 2000 доларів. Усі цуценята отримують ранню соціалізацію в розпліднику: знайомство з чужими людьми, дітьми, різними поверхнями, з машиною, вулицею, лісом, полем. Всі цуценята їдуть проглистогоні, вакциновані, з сертифікованим оглядом від ветеринара, з європейським ветеринарним паспортом, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ADBA. Доставка по всьому світу на будь-який континент.
Напишіть нам, щоб обговорити бронювання або купівлю цуценя американського пітбуль тер’єру:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Ваша, Veronika Voitovska. Власниця кращого розплідника американських пітбуль тер’єрів DOGNIK BULLS. Сімейний лікар. Кінолог-експерт. Зоопсихолог.

Цуценята пітбуля OFRN купити, щенята пітбуля Jumbo купити, купити цуценя пітбуля, купити щеня американського пітбультер’єру, розплідник Real Deal Chocolates, Millers Wild Storm, Dognik Bulls Anksunamun