Де купити цуценя американського буллі?


Ідеальні цуценята американського буллі. Мама: Dognik Bulls Soo-Ah. Тато: Chaw Li Iva San Attilus.
Розплідник американських буллі «DOGNIK BULLS» відкриває бронювання цуценят на липень 2024 року. Народження цуценят очікуємо на початку липня 2024 року.
Абсолютно чесне та відповідальне розведення американських буллі. У нашому розпліднику не народжуються інваліди. У нас не народжуються американські буллі з глухотою, альбіноси, з вадами серця та вадами розвитку. Всі наші американські буллі – це рухливі, веселі, активні собаки. Підходять як домашні улюбленці. А також для виставок та розведення. Більше того, частина наших американських буллі «DOGNIK BULLS» бере участь у спортивних змаганнях (weightpulling, wall climbing, long jump, treadmill, курсинг, рейсинг) та виграє.
У травні 2024 року в розпліднику вироблена виїзна в’язка американських буллі. Що це означає? Ми пов’язали нашого собаку до собаки, що не відноситься до нашого розплідника американських буллі «DOGNIK BULLS». Для чого ми це зробили? Для того, щоб додати нові, відмінні кревні лінії у наше розведення. Ми вибрали хорошого імпортного собаки на прізвисько Chaw Li Iva San Attilus. Він привезений із російського розплідника. Має титули: Чемпіон Латвії, ГрандЧемпіон Білорусі, переможець «Bully Show-2023»! Тестований на відсутність генетичних захворювань. Також його протестували особисто мною, досвідченим заводчиком американських буллі, на стан його психіки. У нього дуже хороша психіка та соціалізація. Відмінно ставиться до всіх людей та дітей. Спокійно перебуває у натовпі собак і не виявляє жодних ознак агресії чи дискомфорту. Також я особисто його помацала і помацала. Він міцний, м’язовий, з добрими рухами. Без кульгавості, без скутості у суглобах. Відмінний представник породи американський буллі.


Майбутня мати посліду була народжена в нашому розпліднику, від наших імпортних собак. Її батько привезений нами з Америки у 2016 році. І він настільки відмінний виробник американських буллі, що ми досі використовуємо його у розведенні. Мати привезена нами із Росії. Від неї ми отримали два посліди гарних і добрих американських буллі.


Так що якщо ви шукаєте купити цуценя американського буллі, пишіть нам. Ми чекаємо на щенят лілового, лілового триколорного, блакитного, блакитного триколорного забарвлення. Можливо, у цуценят будуть ексклюзивні світлі очі, як у мами.
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Всі цуценята будуть проглистогоні, вакциновані, з європейським ветеринарним паспортом, з родоводом ABKC, з договором продажу породистого цуценя. Бонус від розплідника: індивідуальна пам’ятка з вирощування цуценя американського буллі з DOGNIK BULLS.
Ціна цуценят від цієї ВИЇЗДНОЇ в’язки-3000 євро. Депозит бронювання — 500 євро (включено в загальну ціну цуценя). Якщо ви готові розповісти про себе і свою сім’ю, свій досвід і свої побажання щодо собаки-пишіть. Обговорюватимемо. Якщо ви не знаєте, хто підійде більше-хлопчик чи дівчинка американський буллі, теж пишіть мені. Я підкажу вам, виходячи з мого досвіду і виходячи із ситуації у вашій родині.
Важливо: навіть після продажу цуценя американського буллі ми продовжуємо бути на зв’язку з власниками. І надаємо консультації за потреби.
Що робити якщо ви хочете купити цуценя американського буллі з розплідника «DOGNIK BULLS», але живете далеко і не можете приїхати за цуценям особисто? У нас є доставка цуценят. У кожному випадку ми обговорюємо її індивідуально. Наші американські буллі живуть уже у 26 країнах. Ми маємо великий досвід в індивідуальній та колективній доставці цуценят.
З повагою, Veronika Voitovska. Власниця розплідника американських буллі «DOGNIK BULLS». Лікар. Експерт-кінолог. Зоопсихолог.

Де купити цуценя американського буллі, цуценята американського буллі, американські буллі 2024