Де купити здорове цуценя пітбуля?


Відповіді на запитання: «Де купити здорове цуценя американського пітбуль тер’єра». Розповім вам основні моменти, на які треба звернути увагу при купівлі здорового цуценя пітбуль тер’єра.
Мене звуть Veronika Voitovska, я заводчиця американських пітбуль тер’єрів понад 10 років. У мене офіційно зареєстрований розплідник здорових американських пітбуль тер’єрів Dognik Bulls. Реєстрація в ADBA.
Основні моменти, які вам потрібно знати до покупки цуценя американського пітбуль тер’єра в Європі, Америці, Бразилії, Канаді, пострадянських країнах. Не важливо де. Ці правила підходять для всіх країн та всіх пітбуль тер’єрів.
Як часто може народжувати сука американського пітбуль тер’єру? Собака повинен народжувати не частіше ніж один раз на рік. Не більше 5-6 разів за все життя. Багато залежить від собаки. У нашому розпліднику є собаки, які народжували двічі за всю племінну діяльність. Як виняток допустимо, щоб собака народила два посліди цуценят поспіль, а потім відпочивала приблизно два роки.
Кожне цуценя має мати ветеринарний паспорт європейського зразка. Чи не внутрішній паспорт країни, який легко купити в будь-якому зоомагазині і підробити. А офіційний ветеринарний паспорт затверджений Європейською комісією. Це дозволить собаці без обмежень подорожувати все життя і не мати проблем із кордонами та митницями.
Цуценя має бути вакциноване з підписом ветеринарного лікаря. Не десь вдома якийсь заводник купив вакцини, невідомо де їх зберігав, зіпсував їх і потім щепок вакцинував. А саме нормальна вакцинація у ветеринарній клініці. У мене був випадок. Люди купили у мене цуценя. Потім хотіли ще одного, але порядок цін у нашому розпліднику на той момент їм не пасував. Вони купили «подешевше» поблизу. Щеня не мав офіційного мікрочіпа, нормально родоводу від визнаної організації. І щеня не було нормально вакциновано. У результаті це щеня просто померло у віці 6 місяців. Зекономили? Чи отримали радість від володіння хворим собакою? Купуючи пітбуль тер’єра, ми думаємо, що він проживе з нами 10-15 років. І ніяк не готові поховати його за 6 місяців. Варіант «заощадити» тут не працює. У середньому по євросоюзу перша вакцина + європаспорт + мікрочіп коштує 80-120 євро (на 2024 рік). Друга комплексна вакцина+вакцинація від сказу+клінічний огляд перед від’їздом до нового будинку коштує приблизно 60-100 євро (залежно від країни та розцінок клініки, можливо, і дорожче).
Обстеження батьків. Американські пітбультер’єри мають породні генетичні захворювання. Їх можна уникнути, якщо тестувати батьків. Це коштує 200-300 євро на кожного з батьків. Ціна залежить від лабораторії, їх дещо по Європі. Далі, наприклад, обстеження серця у Європі коштує від 180 до 600 євро. Залежить від держави. У пострадянських країнах це дешевше та коштує близько 100 євро у хорошого ветеринара-кардіолога.
Наявність ADBA родоводу у будь-якого американського пітбуль тер’єра є обов’язковою. Якщо ADBA родоводу немає, то вам намагаються продати будь-що, кого завгодно, але тільки не породистого американського пітбуль тер’єру.
Тому ніяк ви не зможете купити здорове цуценя американського пітбуль тер’єра за 500-1000 євро. Це навіть не покриє витрати на вирощування щенят. Я вже не згадую виставки батьків, якість їхніх родоводів, рідкість кревних ліній. А якщо батьки привезені з відомих розплідників за океаном, то ціна нормального здорового цуценя пітбуля буде починатися від 2000 євро.
На жаль, повний текст буде надто великим. Тому якщо ви дійсно хочете купити здорове цуценя американського пітбуль тер’єра, то пишіть у наш розплідник. Я проконсультую вас з усіх питань та допоможу вибрати цуценя вашої мрії.
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
На даний момент у розпліднику є здорові цуценята американського пітбуль тер’єру ADBA на продаж. Від кількох племінних пар. Доставка у будь-яку точку світу. Повний документальний супровід + допомога від розплідника протягом життя собаки.

Де купити здорового цуценя пітбуля, здорові американські пітбуль тер’єри, щенята пітбуля купити, щенята американського пітбуль тер’єра ADBA