Де купити здорового американського буллі

У нашому розпліднику є щенята на продаж!
Розплідник американських буллі «DOGNIK BULLS» пропонує до продажу здорових та міцних цуценят. Батьки, привізні. Це другий послід цуценят у мами і другий послід цуценят у тата. Батьки молоді, активні, здорові та обстежені. З особистими сертифікатами здоров’я.
Розплідник американських буллі «DOGNIK BULLS» продає цуценят від тестованих батьків. Це означає, що батьки мають сертифікати відсутність генетичних хвороб, характерних для породи «американський буллі». Також ми приділяємо велику увагу функціональності американських буллі. Ми хочемо, щоб наші цуценята жили до старості. Тому ми в’яжемо американські буллі з хорошими ніздрями і з мордами помірної довжини. Якщо ви вже шукали американських буллі (цуценят або бачили дорослих собак), то могли звернути увагу, що багато хто має вузькі ніздрі. А також екстримально короткі морди. Це робить життя американських буллі набагато складнішим. Їм важче дихати, бігати та стрибати. Вони дуже погано переносять спеку, більше схильні до перегріву, теплового удару та раптової зупинки серця. Тому в нашому розпліднику американських буллі «DOGNIK BULLS» ми підбираємо батьків без цих недоліків. Також ми не в’яжемо собак екстримального типу — дуже низьких, дуже широких, з вивернутими передніми лапами та ліктями. Такі американські буллі — це інваліди від народження. Справді, є заводчики американських буллі, які в’яжуть таких собак і продають їх. Їм все одно, що їх щеня проживе не більше трьох років. Для нас (мене і мого чоловіка) важливо, щоб наші собаки жили якомога довше. Ми любимо їх і піклуємося про їхнє здоров’я. Я сама людська лікарка. І здоров’я людей і тварин дуже важливе для мене.
Тому в нашому розпліднику можна купити тільки здорове цуценя американського буллі. Також ми маємо додаткові послуги. До приїзду цуценя до вашої оселі, ви можете замовити його повне обстеження. Це ехо-кардіографія серця, загальний та біохімічний аналізи крові. Це підтвердить здоровий стан цуценя американського буллі. На даний момент (на 2024 рік) ця послуга у наших ветеринарних лікарів коштує 500 євро. Зауважте, що обстеження серцево-судинної системи ми робимо у кращого лікаря в країні. Запис до нього великий. Тому попередьте про необхідність додаткових обстежень одразу при резервації цуценя. До кращих лікарів завжди важче потрапити, ніж до простих лікарів.
Але навіть якщо ви не бажаєте додаткових обстежень, ми все одно обстежуємо всіх цуценят американського буллі у ветеринара. Перед від’їздом у нові будинки всі наші щенята додатково оглядаються ветеринаром. І отримують свіжий запис у європейському ветеринарному паспорті про огляд та стан здоров’я.

Всі наші здорові цуценята американського буллі їдуть у нові сім’ї проглистогонні, вакциновані, з ветеринарним паспортом, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ABKC. Родовід ABKC — найнадійніший у світі реєстрації породистих американських буллі.

Зараз у розплідник є здорові цуценята американського буллі на продаж. Ціна 3000 євро. Якщо ви шукаєте купити здорового цуценя американського буллі, пишіть нам:

Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Наші здорові американські буллі живуть у 25 країнах світу. Тому доставимо вам цуценя, навіть якщо ви живете дуже далеко від нашого розплідника.

З повагою, Veronika Voitovska. Власниця розплідника здорових американських буллі «DOGNIK BULLS». Лікар. Експерт-кінолог. Зоопсихолог

Де купити здорового американського буллі, здорові цуценята американського буллі, розплідник американських буллі цуценята