Dirbantys amerikiečių pitbulterjerai

Dirbantys amerikiečių pitbulterjerai
Arba dirbantys veisiami pitbulterjerai.
Ką tai reiškia? Tai yra amerikiečių pitbulterjerai, kurių kilmės dokumentą sudaro artimiausių kilmės genčių dirbantys protėviai. Jei pats pitbulis tuo pačiu metu nėra darbininkas (tai yra, jo nebuvo rungtyse, vadinamosiose amerikietiškų pitbulterjerų kovose), tai yra darbinis veislinis pitbulis. Jei dirbantis veislinis pitbulis dalyvavo mūšiuose, tai jis pats yra dirbantis pitbulis.
Šiuolaikiniame pasaulyje sakydami „darbinis pitbulis“ turime omenyje ne tik kovas, bet ir sportinius pitbulių standartus, apsaugines treniruotes ir pan. Tačiau istoriškai mūšiuose dalyvaujantys match pitbulterjerai vadinami darbininkais.
Mūsų amerikietiškų pitbulterjerų Dognik Bulls veislyne visi šunys vienaip ar kitaip turi darbingo veisimo protėvius. Kai kurie yra kitose genealogijų gentyse, kai kurie — tolimose.
Iš pagrindinių veislinių pitbulių linijų turime: Jumbo (Jugoslavija), DDWW (Ukraina), Red Alert (Amerika/Rusija).
Pavyzdžiui, mūsų Dognik Bulls Anksunamun buvo atvežtas iš Bulgarijos ir yra vienintelis grynųjų Jumbo linijų atstovas šalyje.


Mūsų Dognik Bulls Indiana buvo atvežtas iš Dagestano, nešantis gryną Red Alert linijos darbinio veisimo pitbulių kraują.


Mūsų Dognik Bulls African Passion, atvežtas iš Maskvos, sujungia dvi veikiančių veislinių pitbulių linijas – Red Alert ir DDWW.


Jei norite įsigyti dirbantį veislinį amerikiečių pitbulterjero šuniuką, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls (darbiniai amerikiečių pitbulterjerai)