Dzīvnieku psihologs suņiem tiešsaistē

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Sveiki. Mani sauc Veronika Voitovska. Palīdzēšu atrisināt jūsu suņa uzvedības problēmas.
Daži vārdi par manu pieredzi un specializāciju. Es esmu cilvēku terapeits. Kopš 2011. gada man pieder nopietnu šķirņu suņu audzētava: amerikāņu pitbulterjeri un amerikāņu bulliji. Šīm šķirnēm ir nepieciešama liela uzmanība, apmācība un izpratne par suņu uzvedības psiholoģiju. Pateicoties saviem suņiem, es sāku vairāk interesēties par dzīvnieku psiholoģiju un sāku to apgūt profesionālā līmenī. Visas savas zināšanas pielietoju uz saviem personīgajiem suņiem (tādu ir 15), kā arī uz savas audzētavas kucēniem. Konsultēju savas audzētavas absolventus un citus cilvēkus ar citām suņu šķirnēm. Esmu sertificēts kinologs (sertificēts Ukrainā) un sertificēts dzīvnieku labturības kursā (Eiropas Savienība). Esmu arī tiesnesis amerikāņu pitbulterjeru speciālajās šķirņu izstādēs Eiropā.
Īsāk sakot, man ir liela personīgā pieredze, kā arī pieredze darbā ar citiem suņiem. Tāpēc es jums palīdzēšu atrisināt radušās problēmas. Es jums pastāstīšu, kā uzvesties ar savu suni, kad un kā reaģēt un kā pareizi novērst noteiktu uzvedību. Kā izprast baiļu un nevēlamas uzvedības galveno cēloni kucēnam vai suni. Un kā to ietekmēt. Strādāju kā tiešsaistes zoopsihologs ar konsultācijām caur zoom un skype.

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika Voitovska
Galvenie jautājumi, ko cilvēki man uzdod:
1. Izprotiet kucēna/suņa nevēlamās uzvedības iemeslu un noņemiet to.
2. Kā noņemt agresiju no kucēna/suņa. Palīdzēšu diviem vai vairākiem dzīvniekiem iemācīties sadzīvot.
3. Kā atbrīvot savu suni/kucēnu no stresa. Piemēram, no atdalīšanas trauksmes.
4. Kā noņemt kucēna/suņa agresiju pret svešiniekiem uz ielas.
5. Māci savam sunim pastaigāties visu savākt no zemes. Atkritumi, fekālijas, pudeles, maisi.
6. Atradiniet kucēnu vai pieaugušu suni no tualetes apmeklēšanas mājās un grīdu un sienu smērēšanas.
7. Beidz gausties zem durvīm, sist pa durvīm ar ķepām un nagiem un grauzt durvis.
Palīdzu risināt dzīvnieku uzvedības problēmas. Izprotot suņu psihes īpatnības un fizioloģiju, atklāšu, kur tieši ir novirzes no normas, un palīdzēšu tās labot.
Lai pilnībā atrisinātu problēmu, jums var būt nepieciešama viena vai vairākas konsultācijas ar mājdzīvnieku psihologu tiešsaistē. Vienas konsultācijas maksa: 30 minūtes = 50 eiro.
Pirms konsultācijas man būs nepieciešams detalizēts stāsts no jums par problēmu (kā jūs redzat šo problēmu un ko vēlaties iegūt rezultātā). Un arī video par problēmu. Dažkārt īpašnieki saskata problēmu vienā lietā, bet es kā speciālists redzu, ka problēma ir pavisam cita.
Lai pieteiktos konsultācijai, sazinieties ar mani sev ērtā veidā:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Konsultācijas vadu angļu vai krievu valodā.
Ar cieņu, Veronika Voitovska

Veronika Voitovska with puppiesDog cynolog online