Eesti parimad pitbullid


Tere tulemast Dognik Bullsi pitbullide kennelisse. Õigupoolest peetakse meid üheks suurimaks ja kuulsaimaks Ameerika pitbullterjerite kasvandiks Euroopas.
Alates 2011. aastast oleme pitbulli tõuga tihedalt seotud. Meie kenneli põhikoerad toodi Ameerikast, Brasiiliast, Venemaalt ja Bulgaariast. Meie Ameerika pitbullterjerite aretuse põhisuund on vanade Ameerika aretusliinide säilitamine. Pitbullide «vana» välimuse ja ideaalse psüühika säilitamine. Kõik meie pitbullid on väga tõhusad, vastupidavad, kirglikud ja lihaselised. Vaata ja veendu ise (Eesti parimad pitbullid):

Omades oma selget aretusjoont ja oma kindlat tüüpi, lisame oma aretusse perioodiliselt verd teistest puukoolidest. See on vajalik koerte mitmekesisuse säilitamiseks. Sõidame 2000-3000 tuhat kilomeetrit, et aretada, et saada kõrgeima kvaliteediga pitbulli kutsikad. Meie emased kasvasid selliste tippudega Ameerika pitbullterjerite isastega nagu Maximus No Regrets, Maximus Mad Max, KMK Rocky Balboa, Unique Mango Milcolm. Kõik need koerad on Ameerika pitbullterjerite maailmas tuntud oma luksusliku päritolu, sportliku soorituse ja suurepärase tervise poolest.
Õigemini võin öelda, et meil on Eesti parimad pitbullid. Ja ka tohutul hulgal teadmisi künoloogiast, Ameerika pitbullterjerite treenimisest, stabiilse psüühikaga pitbullide aretusest jne.
Lasteaia juhataja on Veronika Voitovska. Sertifitseeritud koerajuht, Ameerika pitbullterjerite näitusekohtunik, spordivõistluste kohtunik, arst.
Mis on meie parimate pitbullide hind Eestis? Dognik Bullsi kennelis olevate pitbulli kutsikate hind sõltub igast paaritusest, keskmiselt on see 1500-2000 eurot.
Kui oled huvitatud Eesti parima pitbulli kutsika ostmisest, siis kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Meie kennelist pärit Ameerika pitbullterjerid elavad 25 riigis üle maailma. Vajadusel korraldame kohaletoimetamise kõikjale maailmas.
Pange tähele, et meie jaoks on väga oluline, millistesse peredesse me oma kutsikad müüme. Seega kirjuta kindlasti endast, kui võtad meiega kutsika ostmise asjus ühendust.
Meil on hetkel müügis mitu ameerika pitbullterjeri kutsikat: 1 poiss ja 3 tüdrukut.

Eesti parimad pitbullid