Fotka pocket bully
American Bully v type «Pocket» z chovateľskej stanice Dognik Bulls
Foto lila pocket bully


Modrá trojfarebná fotografia pocket bully


Fotka čokoládovej pocket bully


Chovateľská stanica American Bully Dognik Bulls má teraz na predaj šteniatka typu «Pocket Bully».
Z chovného páru: 815 Bully Camp Noise (import USA) x Dognik Bulls Lilibeth (import Rusko). Šteniatka sú zapísané v plemennej knihe ABKC (rodokmeň), plne očkované, mikročip, s európskym veterinárnym pasom. Predám 2 dievčatá: modrá a fialová.
Šteniatka sú úplne zdravé, socializované, žijú v lese v škôlke, veľa chodia, komunikujú s ľuďmi a zvieratami. Odvážni, milí, aktívni americkí býci v «vreckovom» type.
Foto Blue Pocket Bully:


Lilac Pocket Bully fotografia:


Ak si chcete kúpiť šteniatko American Bully, napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Predávame len silné, zdravé šteniatka od najlepších amerických bullies. Naši psi nemajú problémy s kĺbmi, so srdcom, s nervovým systémom. Zúčastňujú sa výstav, plávajú v jazerách, riekach, moriach. Bežia s bicyklom. Žijú a hrajú sa s ostatnými psami z chovateľskej stanice. Milujú ľudí, deti a život samotný! Vaša rodina bude určite ešte väčšia, keď si kúpite krásne čistokrvné šteniatko American Bully. Budete sa viac prechádzať na čerstvom vzduchu, upevňovať vzťahy v rodine, robiť si verného a oddaného priateľa – psa.
Pozývame vás do našej chovateľskej stanice, zoznámte sa s dospelými psami a vyberte si šteniatko pre seba. Spoznajte skutočnú postavu amerického tyrana, uvidíte a dotknite sa ich naživo.
V prvej správe nám povedzte o sebe:
Vaše meno, vek, krajina/mesto bydliska. Máte nejakého psa a aké plemeno? Máte deti a koľko? Bývate v byte alebo v dome? Čo plánujete robiť so svojím psom: maznáčik, výstavný pes, chovný pes? Sú niektorí členovia vašej rodiny alergický na psov? Sú všetci príbuzní pripravení kúpiť šteniatko American Bully? Chceš chlapčeka alebo dievčatko? Akú farbu šteniatka chcete?
Ak si nemôžete prísť osobne vybrať a vyzdvihnúť šteniatko tyrana, naša chovateľská stanica pomôže s doručením. Naši psi žijú v 20 krajinách sveta a neexistujú žiadne bariéry.
S pozdravom vedúca american bully chovateľskej stanice Veronika Voitovska.