Fotografie pocket bully
American Bully v typu «Pocket» z chovatelské stanice Dognik Bulls
Fotka šeříkového pocket bully


Modrá trikolóra pocket bully fotografie


Fotka čokoládové pocket bully


Chovatelská stanice American Bully Dognik Bulls má nyní na prodej štěňata typu «Pocket Bully».
Z chovného páru: 815 Bully Camp Noise (import USA) x Dognik Bulls Lilibeth (import Rusko). Štěňata jsou zapsána v ABKC plemenné knize (průkaz původu), plně očkovaná, mikročip, s evropským veterinárním pasem. 2 dívky na prodej: modrá a lila.
Štěňátka jsou zcela zdravá, socializovaná, žijí v lese ve školce, hodně chodí, komunikují s lidmi i se zvířaty. Odvážní, milí, aktivní američtí býci typu „kapesní“.
Foto Blue Pocket Bully:


Lilac Pocket Bully foto:


Pokud si chcete koupit štěně American Bully, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Prodáváme pouze silná, zdravá štěňata od nejlepších amerických bullies. Naši psi nemají problémy s klouby, se srdcem, s nervovým systémem. Účastní se výstav, plavou v jezerech, řekách, mořích. Běhají s kolem. Žijí a hrají si s ostatními psy z chovatelské stanice. Milují lidi, děti a život samotný! Vaše rodina bude mít určitě ještě větší radost, když si pořídíte krásné čistokrevné štěně American Bully. Budete se více procházet na čerstvém vzduchu, upevníte vztahy v rodině, uděláte si věrného a oddaného přítele – psa.
Zveme vás do naší chovatelské stanice, seznamte se s dospělými psy a vyberte si štěně. Poznejte skutečnou postavu amerického tyrana, uvidíte a dotkněte se jich naživo.
V první zprávě nám prosím řekněte o sobě:
Vaše jméno, věk, země/město bydliště. Máte nějaké psy a jaké plemeno? Máte děti a kolik. Bydlíte v bytě nebo v domě? Co plánujete dělat se svým psem: mazlíček, výstavní pes, chovný pes? Jsou někteří členové vaší rodiny alergičtí na psy? Jsou všichni příbuzní připraveni koupit štěně American Bully? Chceš kluka nebo holčičku? Jakou barvu štěněte chcete?
Pokud si nemůžete osobně přijet vybrat a vyzvednout štěně šikana, naše chovatelská stanice pomůže s doručením. Naši psi žijí ve 20 zemích světa a nejsou zde žádné bariéry.
S pozdravem vedoucí american bully chovatelské stanice Veronika Voitovska.