Gdzie kupić szczeniaka American Bully?


Doskonałe szczenięta American Bully. Mama: Dognik Bulls Soo-Ah. Tata: Chaw Li Iva San Attilus.
Szkółka American Bully „DOGNIK BULLS” otwiera rezerwacje na szczenięta na lipiec 2024. Narodzin szczeniąt spodziewamy się na początku lipca 2024.
Absolutnie uczciwa i odpowiedzialna hodowla American Bullies. W naszym żłobku nie rodzi się żadna osoba niepełnosprawna. W naszym kraju American Bullies nie rodzą się z głuchotą, albinosami, wadami serca czy wadami rozwojowymi. Wszystkie nasze American Bullies to żywe, wesołe i aktywne psy. Odpowiednie jako zwierzęta domowe. A także do wystaw i hodowli. Ponadto część naszych amerykańskich byków „DOGNIK BULLS” bierze udział w zawodach sportowych (podnoszenie ciężarów, wspinaczka po ściankach, skok w dal, bieżnia, coursing, wyścigi) i wygrywa.
W maju 2024 roku w żłobku przeprowadzono krzyżówkę amerykańskich łobuzów. Co to znaczy? Pokryliśmy naszego psa samcem nienależącym do naszej hodowli American Bully „DOGNIK BULLS”. Dlaczego to zrobiliśmy? Aby dodać nowe, doskonałe linie krwi do naszej hodowli. Wybraliśmy dobrego, importowanego samca o imieniu Chaw Li Iva San Attilus. Został przywieziony z rosyjskiej szkółki. Posiada tytuły: Champion Łotwy, Grand Champion Białorusi, zwycięzca „Bully Show-2023”! Testowany pod kątem całkowitego braku chorób genetycznych. Został także osobiście przebadany przeze mnie, doświadczonego hodowcę American Bully, pod kątem stanu psychicznego. Ma bardzo dobrą psychikę i socjalizację. Bardzo dobrze traktuje wszystkich ludzi i dzieci. Zachowuje spokój w tłumie psów i nie wykazuje oznak agresji ani dyskomfortu. Ja też osobiście tego dotknąłem i poczułem. Jest silny, muskularny, ma dobre ruchy. Żadnych kulawizn i sztywności stawów. Doskonały przedstawiciel rasy American Bully.


W naszej hodowli urodziła się przyszła matka miotu, po psach z naszego importu. Jej ojciec został przywieziony do nas z Ameryki w 2016 roku. I jest tak znakomitym reproduktorem American Bullies, że do dziś go używamy do hodowli. Przywieźliśmy matkę z Rosji. Otrzymaliśmy od niej dwa mioty pięknych i życzliwych American Bullies.


Jeśli więc szukasz gdzie kupić szczeniaka rasy American Bully to napisz do nas. Oczekujemy szczeniąt w kolorze liliowym, liliowym tricolor, niebieskim, jasnoniebieskim tricolor. Być może szczenięta będą miały ekskluzywne jasne oczy, podobnie jak ich matka.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Wszystkie szczenięta będą odrobaczone, zaszczepione, z europejskim paszportem weterynaryjnym, z rodowodem ABKC, z umową sprzedaży szczenięcia rasowego. Bonus od hodowli: indywidualna instrukcja wychowania szczenięcia rasy American Bully od „DOGNIK BULLS”.
Cena szczeniąt z tego skojarzenia OUTDOOR to 3000 euro. Kaucja rezerwacyjna — 500 euro (wliczona w całkowitą cenę szczenięcia). Jeśli jesteś gotowy porozmawiać o sobie i swojej rodzinie, swoich doświadczeniach i pragnieniach związanych z psem, napisz. Porozmawiamy. Jeśli nie wiesz kto bardziej pasuje — chłopiec czy dziewczynka American Bully, napisz też do mnie. Powiem Ci na podstawie mojego doświadczenia i sytuacji w Twojej rodzinie.
Ważne: nawet po sprzedaży szczeniaka rasy American Bully nadal jesteśmy w kontakcie z właścicielami. W razie potrzeby udzielamy konsultacji.
Co zrobić jeśli chcesz kupić szczeniaka rasy American Bully z hodowli DOGNIK BULLS, ale mieszkasz daleko i nie możesz przyjechać po szczeniaka osobiście? Mamy dostawę szczeniąt. Każdą sprawę omawiamy indywidualnie. Nasi amerykańscy prześladowcy żyją już w 26 krajach. Posiadamy duże doświadczenie w odbiorach indywidualnych i zbiorowych szczeniąt.
Pozdrawiam, Weronika Wojtowska. Właściciel amerykańskiej szkółki bully „DOGNIK BULLS”. Lekarz. Ekspert w obsłudze psów. Psycholog zwierząt.

Gdzie kupić szczeniaka American Bully, szczenięta American Bully, American Bullies 2024