Gdzie kupić zdrowego American Bully

W naszej hodowli posiadamy szczenięta na sprzedaż!
Hodowla American Bully „DOGNIK BULLS” oferuje na sprzedaż zdrowe i silne szczenięta. Rodzice są importowani z Rosji. To drugi miot szczeniąt mamy i drugi miot szczeniąt taty. Rodzice są młodzi, aktywni, zdrowi i przebadani. Z osobistymi książeczkami zdrowia.
Amerykańska Hodowla Bully «DOGNIK BULLS» zajmuje się sprzedażą szczeniąt po sprawdzonych rodzicach. Oznacza to, że rodzice posiadają certyfikat wolności od chorób genetycznych związanych z rasą American Bully. Dużą wagę przywiązujemy także do funkcjonalności American Bullies. Zależy nam, aby nasze szczenięta dożyły sędziwego wieku. Dlatego hodujemy American Bullies z dobrymi nozdrzami i pyskami średniej długości. Jeśli już szukałeś amerykańskich łobuzów (szczeniąt lub widziałeś dorosłe psy), być może zauważyłeś, że wiele z nich ma wąskie nozdrza. A także wyjątkowo krótkie kufy. To znacznie utrudnia życie amerykańskim łobuzom. Trudniej im oddychać, biegać i skakać. Bardzo źle tolerują ciepło i są bardziej podatne na przegrzanie, udar cieplny i nagłe zatrzymanie akcji serca. Dlatego też w naszym żłobku American Bully „DOGNIK BULLS” dobieramy rodziców pozbawionych tych wad. Nie hodujemy również psów typu ekstremalnego — bardzo krótkich, bardzo szerokich, z wywiniętymi przednimi łapami i łokciami. Tacy amerykańscy dręczyciele są niepełnosprawni od urodzenia. Rzeczywiście, są hodowcy American Bully, którzy hodują takie psy i je sprzedają. Nie obchodzi ich, że ich szczeniak będzie żył nie dłużej niż trzy lata. Dla nas (ja i ​​mój mąż) ważne jest, aby nasze psy żyły jak najdłużej. Kochamy je i dbamy o ich zdrowie. Sam jestem lekarzem-ludźmi. A zdrowie ludzi i zwierząt jest dla mnie bardzo ważne.
Dlatego w naszej hodowli można kupić wyłącznie zdrowego szczeniaka rasy American Bully. Mamy też usługi dodatkowe. Zanim szczenię przybędzie do Twojego domu, możesz zlecić pełne badanie. Obejmuje to echokardiografię serca, ogólne i biochemiczne badania krwi. To potwierdzi, że Twój szczeniak American Bully jest zdrowy. W tej chwili (na rok 2024) ta usługa naszych lekarzy weterynarii kosztuje 500 euro. Informujemy, że badania kardiologiczne wykonujemy u najlepszego lekarza w kraju. Wpis dla niego jest duży. Dlatego też już przy rezerwacji szczenięcia uprzedź o konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań. Zawsze trudniej jest dotrzeć do najlepszych lekarzy niż do zwykłych lekarzy.
Ale nawet jeśli nie chcesz dodatkowych badań, nadal badamy wszystkie szczenięta American Bully u lekarza weterynarii. Wszystkie nasze szczenięta przed wyjazdem do nowych domów są dodatkowo badane przez lekarza weterynarii. I otrzymują nowy wpis do europejskiego paszportu weterynaryjnego o badaniach i stanie zdrowia.

Wszystkie nasze zdrowe szczenięta American Bully trafiają do nowych rodzin odrobaczone, zaszczepione, z paszportem weterynaryjnym, z zarejestrowanym mikrochipem i rodowodem ABKC. Rodowód ABKC jest najbardziej wiarygodną rejestracją czystej krwi American Bullies na świecie.

W szkółce znajdują się obecnie na sprzedaż zdrowe szczenięta rasy American Bully. Cena 3000 euro. Jeśli szukasz gdzie kupić zdrowego szczeniaka rasy American Bully napisz do nas:

E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Nasi zdrowi Amerykańscy Bullies żyją w 25 krajach na całym świecie. Dlatego też dostarczymy Ci szczeniaka, nawet jeśli mieszkasz bardzo daleko od naszej hodowli.

Pozdrawiam, Veronika Voitovska. Właścicielka szkółki DOGNIK BULLS dla zdrowych amerykańskich bully. Lekarz. Ekspert w obsłudze psów. Psycholog zwierząt

Gdzie kupić zdrowego American Bully, zdrowe szczenięta American Bully, szczenięta z hodowli American Bully