Geriausi pitbuliai Lietuvoje


Sveiki atvykę į Dognik Bulls pitbulių veislyną. Tiesą sakant, esame laikomi vienu didžiausių ir žinomiausių amerikiečių pitbulterjerų veislynų Europoje.
Nuo 2011 metų glaudžiai užsiimame pitbulių veisle. Pagrindiniai mūsų veislyno šunys buvo atvežti iš Amerikos, Brazilijos, Rusijos, Bulgarijos. Pagrindinė mūsų Amerikos pitbulterjerų veisimo kryptis yra senųjų amerikietiškų veisimo linijų išsaugojimas. Išsaugoti tą „seną“ pitbulių išvaizdą, taip pat idealią psichiką. Visi mūsų pitbuliai yra labai efektyvūs, ištvermingi, aistringi ir raumeningi. Pažiūrėkite ir įsitikinkite patys (geriausi pitbuliai Lietuvoje):

Turėdami savo aiškią veisimo liniją ir savo specifinį tipą, į veisimą periodiškai įpilame kraujo iš kitų darželių. Tai būtina norint išsaugoti šunų įvairovę. Keliaujame 2000-3000 tūkstančių kilometrų, kad gautume aukščiausios kokybės pitbulių šuniukus. Mūsų patelės išvedė tokius geriausius amerikiečių pitbulterjerų patinus kaip: Maximus No Regrets, Maximus Mad Max, KMK Rocky Balboa, Unique Mango Milcolm. Visi šie šunys amerikiečių pitbulterjerų pasaulyje žinomi dėl savo prabangios kilmės, sportinių rezultatų ir puikios sveikatos.
Teisingai galiu pasakyti, kad turime geriausius pitbulius Lietuvoje. Taip pat didžiulis kinologijos žinių kiekis, amerikiečių pitbulterjerų dresavimas, stabilios psichikos pitbulių auginimas ir kt.
Darželio vedėja Veronika Voitovska. Sertifikuotas kinologas, amerikiečių pitbulterjerų parodų teisėjas, sporto varžybų teisėjas, gydytojas.
Kokia mūsų geriausių pitbulių kaina Lietuvoje? Pitbulių šuniukų kaina veislyne Dognik Bulls priklauso nuo kiekvieno kergimo, vidutiniškai 1500-2000 eurų.
Jeigu jus domina geriausio pitbulo šuniuko Lietuvoje įsigijimas, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsų veislyno amerikiečių pitbulterjerai gyvena 25 pasaulio šalyse. Esant poreikiui suorganizuosime pristatymą į bet kurią pasaulio vietą.
Atkreipkite dėmesį, kad mums labai svarbu, kurioms šeimoms parduodame savo šuniukus. Todėl būtinai parašykite apie save, kai kreipsitės į mus dėl šuniuko įsigijimo.
Šiuo metu parduodame keletą amerikiečių pitbulterjerų šuniukų: 1 berniuką ir 3 mergaites.

Geriausi pitbuliai Lietuvoje