Geriausi pitbulliai Vilniuje


Sveiki atvykę į Dognik Bulls pitbulių veislyną. Nuo 2011 metų dirbame su amerikiečių pitbulterjerais ir veisiame grynaveislius amerikietiškų linijų pitbulius.
Pagrindinės medelyno atsargos buvo atvežtos iš Centrinės ir Pietų Amerikos. Kartkartėmis atsiveždavome šunų iš Europos ir Rusijos. Mūsų geriausių pitbulių veislynas Vilniuje pristato šias kraujo linijas: OFRN (Old Family Red Nose — Amerika), Red Alert (Amerika), Jumbo (Jugoslavija), DDWW (senas kraujo, Ukraina).
Tikrai geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Pažiūrėkite į mūsų pitbulius. Kokie jie harmoningi ir proporcingi, didelėmis gražiomis galvomis. Raumeningi, aistringi, ištvermingi:

Pagrindinė Vilniaus pitbulių darželio „Dognik Bulls“ kryptis – seniausių Amerikos kraujo linijų išsaugojimas. Norėdami tai padaryti, retkarčiais atliekate kergimus už mūsų veislyno ribų (kelionės poros už 2000–3000 km), kad atskiestumėte mūsų šunų kraują kitu amerikietišku krauju. Mes labai mylime, vertiname ir gerbiame Lenkijos medelyno Maximus veislyno darbą. Pakartotinai veisėme su patinais iš to veislyno. Buvome labai patenkinti, kaip mūsų šunų kraujo linijos derinamos su šunų iš to veislyno linijomis.
Mūsų amerikietiški pitbulterjerai yra daugelio šalių čempionai parodose (pvz.: Italija, Didžioji Britanija, Vokietija, Latvija, Lietuva, Estija, Baltarusija, Ukraina, Rusija ir kt.). Daugelio šalių sporto varžybų nugalėtojai, kartais dalyvių skaičius siekdavo 100 dalyvių vienose varžybose! Beje, pas mus yra ne tik asmeninių darželių absolventų, turinčių nuostabių rezultatų sporte. Pavyzdžiui, mūsų pitbulių šuolis į sieną 380 cm. Šuolis į tolį 580 cm. Nepalaikomas šuolis į aukštį 215 cm. Tačiau mes auginame savo merginas, kad jos taptų nuolatinėmis pagrindinių sporto varžybų visame pasaulyje nugalėtojomis. Pavyzdžiui, paskutinis poravimasis mūsų veislyne buvo su patinu vardu KMK Rocky Balboa Aventador. Per vienerius metus jis 5 kartus iš eilės tapo absoliučiu pitbulių ir štabų sporto varžybų Rusijoje nugalėtoju. Iš viso tais metais jis laimėjo 22 prizus. Žinoma, vėlesniais metais jis laimėjo. Ir jis paliko labai didelį pėdsaką amerikiečių pitbulterjerų sportinėje karjeroje.
Visų mūsų šunų sveikata tikrinama ir leidžiame veisti tik sveikus, patikrintus pitbulius.
Jeigu Jus domina įsigyti geriausią pitbulį Vilniuje, parašykite mums. Pirmoje žinutėje papasakokite apie save, tai yra privalomas elementas.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jei gyvenate ne Vilniuje, o bet kuriame kitame mieste ar šalyje, mes padėsime jums pristatyti geriausią pitbulo šuniuką. Mūsų darželio pitbuliai jau gyvena 25 pasaulio šalyse.
Visi šuniukai iš darželio iškeliauja paskiepyti europinėmis vakcinomis, su europiniu veterinariniu pasu, su ADBA kilmės dokumentais, su registruota mikroschema, su pirkimo-pardavimo sutartimi. Šiuo metu darželyje parduodami keli berniukai ir mergaitės.

Geriausi pitbuliai Vilniuje. Pitbulls Vilnius 2024