Geriausias American Bully Pocket veislynas


Amerikos Bully Pocket veislynas „Dognik Bulls“ pristato naują šuniukų vadą. Mėlynos (pilkos) trispalvės šuniukai. Importuoti tėvai, pilnas dokumentų komplektas, genetiniai tyrimai.
Tėvas: Chaw Li Iva San Attilus. Įvežtas iš Rusijos. Jaunas vyras American Bully. Latvijos čempionas, Baltarusijos didysis čempionas, absoliutus „Bully Show-2023“ nugalėtojas. Turi genetinių ligų nebuvimo testus (5 Amerikos Bully Pocket veislei būdingos ligos). Tai jau antroji jo American Bully šuniukų vada.
Motina: Dognik Bulls Lilibet. Atvežtas iš Maskvos medelyno „Smile House Bully“ (Rusija). Veislės ligų neturi. Tai jau antroji jos šuniukų vada. Pirmieji šuniukai užaugo ir buvo stiprūs, galingi, raumeningi amerikietiški Bully Pockets. Jos pirmoji vada gimė iš Amerikos Bully Pocket patino, importuoto iš Amerikos.
Šiuo metu parduodami keli American Bully Pocket tipo šuniukai. Spalva: mėlyna trispalvė. Kaina 3000 euru.
Visi šuniukai iš geriausio American Bully Pocket darželio iškeliauja sukirmiję, paskiepyti, su registruota mikroschema, ABKC kilmės dokumentais ir Europos veterinariniu pasu. Į naujus namus siunčiame savo geriausius American Bully Pocket šuniukus nuo 8 savaičių amžiaus. Mūsų šunys gyvena 25 šalyse visame pasaulyje.
Jei turite klausimų apie American Bully šuniukų rezervavimą ir įsigijimą iš geriausio veislyno, rašykite adresu:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Taip pat turime atvirų užsakymų „standartinio“ ir „klasikinio“ tipo „American Bully“ šuniukams. Šuniukai gimsta 1 mėn.
Padedame ir konsultuojame auginant ir auklėjant visus mūsų Dognik Bulls medelyno absolventus.

Geriausias American Bullies Pocket veislynas, geriausias American Bullies veislynas