Gri çukur boğa, mavi çukur boğa bir köpek yavrusu satın al
Gri / mavi bir pitbull yavrusu almanıza yardımcı olacağız.
American Pit Bull Terrier’in gri veya «mavi» rengi, siyah renginden seyreltilmiştir (zayıflatılmıştır). Bu tür çukur boğa teriyerleri gerçekten de bazı yavrularda doğar. Ancak, gelecekteki bir sahibin, Amerikan Staffordshire Terrier veya American Bully karışımı olmadan böyle bir safkan bulması zordur.
Bir gri çukur boğa/mavi çukur boğa yavrusu almaya hazırsanız, Dognik Bulls çiftliğimiz size yardımcı olabilir.
Gri bir pitbull yavrusunun fiyatı 1500 Euro’dan başlıyor ve üstü. Bu para için sağlıklı, güçlü, tam olarak safkan mavi / gri bir pitbull satın alıyorsunuz. Yüzyıllar öncesine kadar izlenebilen eksiksiz bir soyağacı ile. Ebeveynlerden gelen sınavlarla.
Yetişkin bir gri/mavi çukur boğa örneği.
Kirpi adlı gri çukur boğa, Dognik Bulls kulübesi (Amerikan çukur boğa teriyerlerinin çalışma üremesi, tamamen güvenilir soyağacı):


Gri pitbull/mavi pitbull’un karakteri diğer renkli pitbull teriyerlerinden farklı değildir. Onlar ailelerini seven aynı aktif, kumar oynayan köpeklerdir.
Gri çukur boğanızı beklemeye hazır olun. Her çöpte doğmazlar. Bir erkek mi yoksa bir kız mı istediğinize karar vermeniz gerekecek, bize kendinizden ve bir köpekle planlarınızdan bahsedin. Bir köpek yavrusu için para yatırın ve uygun bir köpek yavrusu için bekleyin. Gri pitbull yavrumuz yoksa diğer kulübelerden arkadaşlarımızdan alacağınız gri yavruyu size hediye edeceğiz.
Gri / mavi pitbull yavrusu için başvurularınızı buraya bırakın:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls