Gyvūnų psichologas šunims internetu

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Sveiki. Mano vardas Veronika Voitovska. Padėsiu išspręsti Jūsų šuns elgesio problemas.
Keletas žodžių apie mano patirtį ir specializaciją. Aš esu žmonių terapeutas. Nuo 2011 metų turiu rimtų veislių šunų veislyną: amerikiečių pitbulterjerų ir amerikiečių bully. Šios veislės reikalauja daug dėmesio, dresūros ir šunų elgesio psichologijos supratimo. Būtent savo šunų dėka pradėjau labiau domėtis gyvūnų psichologija ir pradėjau jos mokytis profesionaliai. Visas savo žinias pritaikau savo asmeniniams šunims (jų yra 15), taip pat savo veislyno šuniukams. Konsultuoju savo veislyno absolventus ir kitus žmones su kitų veislių šunimis. Esu sertifikuotas šunų prižiūrėtojas (sertifikuotas Ukrainoje) ir sertifikuotas gyvūnų gerovės kursuose (Europos Sąjungoje). Taip pat esu teisėjas Amerikos pitbulterjerų specialiose veislių parodose Europoje.
Trumpai tariant, turiu daug asmeninės patirties ir patirties dirbant su kitais šunimis. Todėl aš padėsiu jums išspręsti iškilusias problemas. Aš jums pasakysiu, kaip elgtis su savo šunimi, kada ir kaip reaguoti ir kaip tinkamai pašalinti tam tikrą elgesį. Kaip suprasti pagrindinę šuniuko ar šuns baimių ir nepageidaujamo elgesio priežastį. Ir kaip tai paveikti. Dirbu zoopsichologe internete, konsultuoju per zoom ir skype.

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika Voitovska
Pagrindiniai klausimai, kuriuos man užduoda žmonės:
1. Supraskite šuniuko/šuns nepageidaujamo elgesio priežastį ir ją pašalinkite.
2. Kaip pašalinti šuniuko / šuns agresiją. Padėsiu dviem ar daugiau gyvūnų išmokti gyventi kartu.
3. Kaip išlaisvinti savo šunį/šuniuką nuo streso. Pavyzdžiui, nuo išsiskyrimo nerimo.
4. Kaip pašalinti šuniuko/šuns agresiją nepažįstamų žmonių atžvilgiu gatvėje.
5. Išmokykite savo šunį vaikščiojant viską pasiimti nuo žemės. Šiukšlės, išmatos, buteliai, maišeliai.
6. Atpratinkite šuniuką ar suaugusį šunį nuo ėjimo į tualetą namuose ir grindų bei sienų tepimo.
7. Nustokite verkšlenti po durimis, daužyti duris letenomis ir nagais, graužti duris.
Padedu spręsti gyvūnų elgesio problemas. Suprasdamas šunų psichikos ypatumus ir jų fiziologiją, tiksliai sužinosiu, kur yra nukrypimų nuo normos ir padėsiu juos ištaisyti.
Norint visiškai išspręsti problemą, gali prireikti vienos ar kelių naminių gyvūnėlių psichologo konsultacijų internetu. Vienos konsultacijos kaina: 30 minučių = 50 eurų.
Prieš konsultaciją man reikės išsamaus jūsų pasakojimo apie problemą (kaip jūs matote šią problemą ir ką norite gauti dėl to). Taip pat vaizdo įrašas apie problemą. Kartais savininkai problemą mato viename dalyke, bet aš, kaip specialistas, matau, kad problema yra visiškai kitokia.
Norėdami užsisakyti konsultaciją, susisiekite su manimi Jums patogiu būdu:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Konsultacijas vedu anglų arba rusų kalbomis.
Pagarbiai, Veronika Voitovska

Dog cynolog onlineVeronika Voitovska with puppies