Hodowca american bully Polska

Hodowca american bully Polska


Witamy na oficjalnej stronie hodowli American Bully «Dognik Bulls». Działamy od 2011 roku. Jestem oficjalnym hodowcą American Bully, nazywam się Veronika Voitovska.
W tej chwili w hodowli są szczenięta w typie «standardowym» umaszczeniu liliowym. Do sprzedania 2 chłopców i 4 dziewczynki. Cena szczeniaka American Bully z tego krycia to 2000 euro. Szczenięta są gotowe do drogi. Posiadają dokumenty ABKC (American Bully Kennel Club), europejski paszport weterynaryjny ze szczepieniami, oficjalnie zarejestrowany mikrochip.
Nasze szczenięta mieszkają w domku w lesie, oddychają czystym powietrzem. Chodzą codziennie i cieszą się doskonałym zdrowiem. Wszystkie szczenięta ukończyły wstępną socjalizację szczeniąt.
Para hodowlana 815 Bully Camp Noise (import z USA) x Valor Inter Plato Afelia Diamond (USA/Hiszpania).
Ojciec szczeniąt jest utytułowany na wystawach.
Każdy szczeniak ma swoją osobowość. Niektóre są wyższe, niektóre niższe. Niektórzy są bardziej aktywni, inni spokojni. Ktoś lubi bawić się zabawkami, ktoś lubi siedzieć na rękach ludzi.
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o każdym szczeniaku i uzyskać więcej zdjęć i filmów.
Z przyjemnością pokażemy szczenięta American Bully na żywo i poznamy Cię. Omówimy wszystkie kwestie, które nurtują Cię przy zakupie szczeniaka. Pozwól nam pomóc Ci wybrać idealnego szczeniaka bully dla Twojej rodziny.
Jeśli nie masz możliwości przybycia do naszej hodowli, pokażemy szczenięta za pomocą linku wideo i pomożemy w wyborze. Istnieje dostawa w dowolne miejsce na świecie. Nasze psy mieszkają już w 20 krajach świata.
Zdjęcia szczeniąt American Bully:


Napisz z wszelkimi pytaniami. Hodowca american bully Polska:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls