Hodowca American Pitbull Terrier w Polsce


Jesteśmy oficjalnymi hodowcami rasy American Pit Bull Terrier w Polsce. Nasza hodowla Dognik Bulls jest zarejestrowana w ADBA (American Dog Breeders Association — największej, najstarszej i najbardziej zaufanej organizacji rejestrującej rasowe pitbulle na świecie).
Jesteśmy z rasą American Pit Bull Terrier od 2011 roku. Dokładnie wiemy, który pit bull jest odpowiedni dla Twojej rodziny.
Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o sobie: imię, wiek, czy masz dużą czy małą rodzinę, czy masz dzieci i ile one mają lat, czy masz inne zwierzęta domowe? Powiedz nam, jakiego rodzaju pitbulla w charakterze, rozmiarze, kolorze chcesz. Chcesz psa dla rodziny o dobrej psychice? Albo chcesz pitbulla do sportu lub na wystawy. Weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje kryteria i zaproponujemy najlepsze krycie i najbardziej odpowiednie szczenię właśnie dla Ciebie. W naszej hodowli regularnie pojawiają się mioty pitbulli. Dlatego nie sprzedamy Ci pierwszego napotkanego szczeniaka, jeśli tylko zechcesz go kupić. Nie! Sprzedamy dokładnie takiego pitbulla, o jakim marzysz. Dokładnie znamy nasze psy, nasze linie hodowlane i pomagamy najlepszym szczeniętom znaleźć najlepszych właścicieli.
Dzięki temu jesteśmy najlepszymi hodowcami amerykańskich Pit Bull Terrierów w Polsce. Dzięki pitbullom Dognik Bulls Twoja rodzina będzie szczęśliwsza i zdrowsza, będziesz więcej spacerować. Będziesz dobrze chroniony przez swojego psa. Otrzymasz prawdziwą miłość amerykańskiego Pit Bull Terriera.
Sprzedajemy tylko zdrowe szczenięta. Właściciele naszych pitbulli Dognik Bulls raz w roku udają się do lekarza weterynarii: wykonują kompleksowe szczepienia oraz badania krwi i USG serca, aby wiedzieć, że pies jest zdrowy i szczęśliwy. Nie sprzedajemy chorych psów i nie wykorzystujemy chorych psów do hodowli.
Pitbulle od hodowców Dognik Bulls dobrze dogadują się z dziećmi w każdym wieku. Nasze psy charakteryzują się dobrą, stabilną psychiką.
Nasze główne linie hodowlane zbudowane są na czysto amerykańskich liniach: Old Family Red Nose, z dodatkiem Jumbo, DDWW, Red Alert.
Skontaktuj się z nami, aby kupić szczeniaka pitbulla w Polsce:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Zdjęcia naszych dorosłych amerykańskich Pit Bull Terrierów. Spójrzcie, jaki zdrowy, umięśniony, z pięknymi włosami, z dużymi głowami.