Hodowcy american bully w Polsce


Oficjalni hodowcy rasy American Bully Poland w systemie ABKC (American Bully Kennel Club). Amerykański bully hodowla Dognik Bulls.
Tutaj możesz kupić szczeniaka American Bully w typach «Pocket» i «Standard».
Dlaczego warto wybrać nas jako najlepszych hodowców American Bully:
— z rasą American Bully od prawie 10 lat
— w hodowli używamy tylko zdrowych, przebadanych psów
— Nasze osobiste psy są długowieczne. Nasi amerykańscy łobuzy nie stają się niepełnosprawni w wieku 6 lub 7 lat.
— nasze buhaje mają dobre zdrowe serca, płuca, stawy. Oddychają swobodnie, biegają ze sobą, biegają na rowerze, pływają w rzekach i jeziorach.
— nasze byki mieszkają z dziećmi, mieszkają z innymi zwierzętami domowymi. Absolutnie bezpieczne społecznie psy
Zawsze możesz skontaktować się z naszą hodowlą American Bully Poland Dognik Bulls, opowiedzieć nam o swojej rodzinie i życzeniach dotyczących szczeniaka. Jaką płeć, kolor, charakter chcesz, pakiet czy standard, kiedy (teraz lub za pół roku). A my wybierzemy szczeniaka, który będzie idealny dla Twojej rodziny.
American Bullies to miłe psy rodzinne, ale o potężnym wyglądzie. Ich mięśnie są pięknie wyrażone, mają bardzo duże głowy i życzliwe oczy. Na ulicy te psy wyglądają bardzo efektownie i przyciągają uwagę wszystkich wokół.
Wszystkie szczenięta, które sprzedajemy w hodowli posiadają europejski paszport weterynaryjny, szczepienia zgodne z wiekiem, przebadane przez lekarza weterynarii, zarejestrowany mikroczip, rodowód ABKC. Hodujemy wyłącznie zdrowe byki amerykańskie.
Słusznie uchodzimy za najlepszą hodowlę American Bully w Polsce.
Aby kupić szczeniaka rasy American Bully w Polsce napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jeśli nie możesz odebrać szczeniaka osobiście, pomożemy z dostawą. Nasze American Bulls mieszkają w 20 krajach świata i to nie jest limit!
Z poważaniem, amerykańska hodowczyni bully Veronika Voitovska