Hodowcy pitbulli w Polsce

Hodowcy pitbulli w Polsce


Witamy w hodowli rasowych amerykańskich pitbulterierów w Polsce. Nazywam się Veronika Voitovska i jestem hodowcą hodowli Dognik Bulls. Na stronie naszej hodowli możesz zobaczyć znakomitych przedstawicieli rasy pitbulla, poznać rodowody (i zrozumieć dlaczego rodowód jest ważny dla pitbulla), a także wybrać i kupić szczeniaka pitbulla dla siebie.
Od wielu lat hodujemy „najlepszego amerykańskiego pitbulteriera”. Początkowo nasza szkółka sprowadzała do Europy starą, sprawdzoną przez czas krew z Ameryki i Brazylii. Te pitbulle stały się założycielami naszej hodowli i naszej linii hodowli amerykańskich pitbulterierów. Pokażę Ci jak wyglądają prawdziwe pitbulle z „Dognik Bulls” Polska:

Jestem pewien, że zauważysz różnicę pomiędzy naszymi pitbulterierami a innymi pitbulami. Nasze psy są bardzo energiczne, pełne pasji, kochają swojego właściciela i kochają życie. Pitbulle od Dognik Bulls mają doskonałe mięśnie, duże, piękne głowy i stabilny układ nerwowy. Dużo podróżujemy po całym świecie, uczestnicząc w wystawach i zawodach amerykańskich pitbulterierów. Również ja, Veronika Voitovska, często przeprowadzam egzaminy na wystawach jako certyfikowany specjalista zajmujący się psami. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że pitbulle z Dognik Bulls to psy bardzo wysokiej klasy. Jesteśmy bardzo znanymi hodowcami pitbulli w Europie.
W naszej hodowli pitbulli używamy następujących linii krwi: OFRN, Lonzo, Jumbo, Red Alert, DDWW. Są to doskonałe linie pitbulli, o zrównoważonym układzie nerwowym, odważne i cieszące się dobrym zdrowiem (dodatkowo wszystkie psy w naszej hodowli są przebadane pod kątem chorób genetycznych rasy i posiadają certyfikaty).
Ile kosztują szczenięta w naszej hodowli pitbulli? Średnia cena szczeniaka pitbulla wynosi 1500-2500 euro. W tej cenie najwspanialszy szczeniak, szczepienia zgodne z wiekiem, zarejestrowany mikrochip, europejski paszport weterynaryjny. Dodatkowo udostępniamy obszerne materiały dotyczące żywienia, edukacji i wychowania szczenięcia w początkowym okresie jego życia. Ten przewodnik pomoże wszystkim początkującym właścicielom prawidłowo wychować wspaniałego szczeniaka.
Jakich właścicieli rozważamy dla psów z naszej hodowli pitbulli Polska? Osoby o stabilnych relacjach rodzinnych, stabilnej pracy i dochodach. Ludzie, którzy chcą poświęcić czas na wychowanie zdrowego i aktywnego amerykańskiego pitbulteriera.
Ze swojej strony maksimum wysiłku i uwagi wkładamy w odchów szczeniąt w hodowli. Obejmuje to wczesną socjalizację z innymi psami, dziećmi, spacery na świeżym powietrzu cztery razy dziennie od dzieciństwa (od 1 miesiąca życia), naukę używania smyczy i obroży, kąpiel i obcinanie pazurów. Nasze przedszkole zlokalizowane jest w lesie. Dlatego szczenięta i dorosłe psy żyją w miejscu przyjaznym dla środowiska.
Aby kupić pitbulla w szkółce pitbulla w Polsce napisz do nas. W pierwszej wiadomości opowiedz nam o sobie i swojej rodzinie:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pitbulteriery z naszej hodowli żyją w 25 krajach na całym świecie. W razie potrzeby organizujemy dostawę szczenięcia do Twojego kraju i miasta.
Obecnie w naszej hodowli posiadamy na sprzedaż kilka szczeniąt rasy pitbull. Skontaktuj się z nami, aby kupić psa swoich marzeń.
Z poważaniem hodowca i właścicielka hodowli pitbulli Polska — Veronika Voitovska.

Hodowcy pitbulli w Polsce