Hodowla American Bully ABKC

Hodowla American Bully ABKC


Amerykańskie bully z hodowli Dognik Bulls charakteryzują się przyjaznym charakterem i miłością do rodziny. Mają dobry mózg, doskonały układ nerwowy i silne przywiązanie do swoich właścicieli. Nasza linia hodowlana ABKC American Bully została zaprojektowana z myślą o produkcji zdrowych, aktywnych, niezawodnych i miłych psów typu Pocket, Standard i Classic. Do życia rodzinnego, zawodów sportowych na poziomie amatorskim, wystaw na całym świecie (w ABKC, FCI itp.).
Tylko nasz program hodowlany oparty na rasach American Bullies klasy premium może dać tak doskonałe rezultaty.
Hodowcy w naszej szkółce ABKC American Bully zostali sprowadzeni z Ameryki, Włoch i Rosji. Oto przykład dorosłych amerykańskich łobuzów ze szkółki Dognik Bulls. Należy pamiętać, że nasze psy mają dobre, mocne stawy łap, szerokie nozdrza (nasze amerykańskie bully oddychają i nie dławią się jak psy z wąskimi nozdrzami), harmonijną budowę ciała (nie ma psów o ekstremalnych rozmiarach i nieproporcjonalnych).

Nie szczędzimy czasu i pieniędzy na rozwój naszej hodowli i naszych psów. Dlatego sprowadziliśmy (i nadal sprowadzamy) najlepszych amerykańskich łobuzów z całego świata. Co roku poddajemy naszych łobuzów badaniom weterynarza. Wykonujemy badania genetyczne wszystkich ras. Amerykańskie bulle naszej osobistej najwyższej jakości można kupić wyłącznie u nas, w szkółce Dognik Bulls ABKC.
Wysokiej jakości hodowla American Bullies ABKC to nie ruletka! To system obliczony i przeanalizowany ze wszystkich stron. Jak pozyskać wyłącznie zdrowe psy (dobrzy rodzice + badania lekarskie i doświadczenie w hodowli psów). Jak zapewnić psom stabilny układ nerwowy.
Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, zawsze otrzymujemy niezmiennie dobre szczenięta rasy American Bully. A jeśli usuniesz przynajmniej jeden składnik z tej piramidy wiedzy, z całego miotu liczącego 5-10 szczeniąt urodzi się tylko jedno lub dwa dobre szczenięta. Dlatego tak ważne jest, aby kupujący wybrali starą, renomowaną i znającą się na rzeczy hodowlę American Bully ABKC. Kup szczeniaka i ciesz się wspaniałym psem przez resztę życia.
Nasze psy są mistrzami w systemach ABKC, FCI oraz mistrzami różnych krajów w innych organizacjach. Również amerykańskie bully z hodowli Dognik Bulls biorą udział i wygrywają w zawodach sportowych w podnoszeniu ciężarów, wyścigach, skoku w dal, skoku wzwyż i tak dalej.
Aktualnie na sprzedaż szczenięta ABKC American Bully Kennel. Średnia cena szczenięcia ABKC American Bully w naszej hodowli to 2000 euro. Możemy dostarczyć do dowolnego kraju na świecie (nasze psy mieszkają już w 25 krajach).

Napisz do nas i opowiedz nam o sobie. Powiedz nam również, kogo chcesz — płeć, kolor itp.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Z poważaniem właścicielka hodowli American Bully ABKC-Veronika Voitovska.

Hodowla American Bully ABKC