Hodowla American Bully Polska

Hodowla American Bully Polska


Witamy w profesjonalnej szkółce American Bully „Dognik Bulls”! Nasze przedszkole było jednym z pierwszych, które sprowadziło do kraju amerykańskich łobuzów. Zaczęliśmy jeszcze w 2011 roku. Wszystkie nasze American Bullies posiadają rodowód ABKC (American Bully Kennel Club — najlepszy i najbardziej niezawodny rodowód na świecie). Nazywam się Veronika Voitovska, jestem lekarzem, doświadczonym treserem psów, sędzią psich zawodów sportowych, sędzią wystaw w Europie. Razem z mężem zorganizowaliśmy w Polsce szkółkę Dognik Bulls dla amerykańskich łobuzów. Do naszej hodowli sprowadziliśmy najlepszych przedstawicieli rasy z całego świata — z Ameryki, Włoch, Rosji. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w wychowywaniu, hodowli i życiu ze wspaniałymi American Bullies. Całą tą wiedzą dzielimy się z właścicielami naszych szczeniąt American Bully 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
W naszej szkółce American Bully Polska możesz znaleźć i kupić szczeniaka typu „pocket”, „standardowego”, „klasycznego”. Oto piękne i muskularne dorosłe amerykańskie bully, które mamy w naszej hodowli:

Uważnie monitorujemy stan zdrowia naszych psów, a także pomagamy wszystkim szczeniętom i ich właścicielom. W końcu być może American Bully jest Twoim pierwszym psem w życiu. Potrzebujesz mentora, który zawsze Ci powie i pomoże w każdej sytuacji. Dlatego sprzedając szczenięta rasy American Bully w Polsce, zapewniamy kompleksowe wsparcie po sprzedaży.
Jakie kolory American Bully możesz u nas kupić? Niebieski, niebieski trójkolorowy, liliowy, liliowy trójkolorowy, czekoladowy, czekoladowy trójkolorowy, czerwony.
Jak zarezerwować szczeniaka American Bully z naszej hodowli w Polsce? Napisz do nas i opowiedz nam o sobie. Jakiego typu szczeniaka chcesz: „pocket”, „standardowy”, „klasyczny”. Mężczyzna czy kobieta? Jaki kolor? Porozmawiamy z Tobą i znajdziemy dla Ciebie najlepszego, najbardziej odpowiedniego szczeniaka dla Twojej rodziny. Średnia cena za szczeniaka rasy American Bully Polska z naszej hodowli to 2000 euro. Szczenięta z chowów chowu (jeśli oddajemy sukę do samca mieszkającego w innym kraju) są droższe. Hodowle na świeżym powietrzu pomagają dodać do naszych linii hodowlanych najlepsze samce rasy American Bully. Dlatego są tak ważne dla rasy, dla hodowli. A dla zwykłego właściciela jest to szansa na zakup American Bully najwyższej jakości.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Hodowla aktualnie posiada na sprzedaż szczenięta. Napisz do nas, a pokażemy Ci zdjęcia i filmy szczeniąt, a także ich rodziców.
Jeśli nie mieszkasz w naszym kraju, nie stanowi to problemu! W końcu dostarczamy naszych amerykańskich łobuzów na cały świat. Nasi amerykańscy prześladowcy mieszkają w Ameryce, Finlandii, Szwecji, Danii, Estonii, Łotwie, Litwie, Białorusi, Ukrainie, Rosji, Czechach, Polsce, Irlandii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Niemczech, Austrii, Rumunii, Szwajcarii, Francji, Holandii , Hiszpania , Belgia. Pomagamy zorganizować dostawę na terenie całego świata (najczęściej sami ją przewozimy „z ręki do ręki”). Możesz przyjechać lub przylecieć do naszego żłobka. Poznaj wszystkie szczenięta i ich rodziców. Witamy w najlepszej hodowli American Bully!
Z poważaniem Veronika Voitovska, menadżerka i właścicielka amerykańskiej bully hodowli  „Dognik Bulls”.