Hodowla American Pit Bull Terrier Polska
Witamy na stronie hodowli pitbulterierów «Dognik Bulls» Polska. Tutaj urodziły się rasowe amerykańskie pitbulteriery!
Z rasą Pit Bull Terrier współpracujemy od 2011 roku. Kiedy zdecydowaliśmy się rozpocząć własną hodowlę, kupiliśmy psy w ojczyźnie pitbulterierów — w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Główne linie, które wykorzystujemy w programie hodowlanym naszej hodowli to OFRN (Old Family Red Nose, USA), Red Alert (USA), Jumbo (Jugosławia), DDWW (stare działające linie ukraińskie, hodowla już nie działa, oraz to wielka tragedia dla całego świata amerykańskich pitbulterierów).
Instagram- dognikbulls
Zebraliśmy najlepsze nagromadzenie krwi na przestrzeni lat. Nie było łatwo kupić rasowe OFRN-y z USA. Niektórzy hodowcy i duże hodowle mogą kupować psy z tymi liniami krwi. Ale hodowle zwykle niechętnie sprzedają tę krew zwykłym potencjalnym właścicielom. Te pitbulle są bardzo cenione na całym świecie, więc mogą wpaść w niepowołane ręce.
Używając wszystkich tych linii krwi w różnych kombinacjach, otrzymaliśmy własną linię — pitbulle Castlesline. Są to psy średniej wielkości (suki od 16 do 24 kg, psy od 20 do 26 kg), o dobrej muskulaturze, z doskonałym układem nerwowym. Są idealnymi psami sportowymi w różnych konkurencjach sportowych. Cudowny i przyjazny dla całej rodziny. Z dobrymi mózgami. Ich anatomia jest idealna, dzięki czemu wykazują doskonałe wyniki w zawodach sportowych. Pitbulterier ze słabą anatomią, na przykład złymi tylnymi nogami, nie może dać dobrego wyniku w zawodach skoków. Co więcej, ten pies może doznać kontuzji z powodu wad anatomicznych, mieszkając w domu i chodząc po ulicy. Nie hodujemy i nie przyjmujemy do hodowli psów z nieprawidłowościami w budowie anatomicznej lub układzie nerwowym. My, nasza rodzina hodowlana i przyszli właściciele musimy zrozumieć, że dostają dobre psy, które mogą spokojnie żyć w swoich rodzinach. A do weterynarza pójdziesz tylko raz w roku — co roku się zaszczepić i sprawdzić stan zdrowia, żeby mieć spokój, że wszystko jest w porządku.
Jeśli szukasz aktywnego psa, amerykański Pit Bull jest doskonałym wyborem. Jeśli chcesz mieć spokojniejszą rasę, ale z większą ilością mięśni, nie szukaj dalej niż American Bully.
Każdy właściciel zastanawia się, kto jest lepszy — samiec czy samica? Przy całej mojej wiedzy mogę coś na ten temat powiedzieć. Psy rasy Pit Bull Terrier to PĘCE z wielką literą. Nie tylko w rasie pit bull, ale w każdej innej rasie. Psy nie mogą mieszkać z samcami (nie sprzedajemy naszych pitbulterierów rodzinom, w których są inne samce. Do takich rodzin sprzedajemy tylko samice). Standardy ras są zwykle pisane na podstawie samców. Dlatego wielu ludzi lubi atletyczne, silne samce pitbulterierów. Ale jeśli masz w rodzinie samca, małe dzieci, dużo kotów, polecamy zakup suki pitbulteriera. Są spokojniejszymi, bardziej rodzinnymi psami.
Ile kosztuje szczeniak pitbulla w Polsce? Koszt szczeniąt w naszej hodowli amerykańskich pitbulterierów Poland Dognik Bulls to 1500-2000 euro. To zależy od każdego krycia i każdego szczenięcia z osobna. Płacisz za wysokiej jakości pitbulla, który nie zawiedzie Cię w prawdziwym życiu, który będzie szczęśliwy i zdrowy. Możesz nawet oprawić rodowód tego psa na ścianie, ponieważ jego rodowody są doskonałe. Dostajesz to, za co płacisz.
Ile krycia pitbulli mamy w ciągu roku? Zwykle jest to 2-4 krycia w ciągu roku. Możesz kupić szczeniaka pitbulteriera, gdy mamy już szczenięta na stanie. Lub możesz zarezerwować szczeniaka z przyszłych miotów od rodziców, których lubisz najbardziej.
Szczeniak rezerwowany po wpłacie zaliczki. Oznacza to, że nikt nie może kupić wybranego przez Ciebie szczeniaka. Oznacza to również, że na pewno kupisz tego szczeniaka w naszej hodowli. Zwykle kaucja wynosi 500 euro i jest wliczona w cenę całkowitą (1500-2000 euro).
Chcę Wam pokazać psy z naszej hodowli American Pit Bull Terrier Polska. Abyś mógł zrozumieć, jak doskonale wyglądają. Wszystkie psy na zdjęciu należą do naszej hodowli American Pit Bull Terrier Poland Dognik Bulls lub urodziły się w naszej hodowli:


Jak odebrać szczeniaka pitbulla z naszej hodowli, jeśli już go zarezerwowałeś? Sposobów jest kilka: możesz przyjść do naszej hodowli American Pit Bull Terrier i samemu wziąć szczeniaka. Możliwa dostawa do Twojego miasta (ty płacisz). Lub możemy skorzystać z licencjonowanej firmy dostarczającej zwierzęta, jeśli mieszkasz daleko od naszej hodowli (płacisz). Nasze pitbulle mieszkają w 20 krajach świata, więc znamy wszystkie metody dostawy i nie ma z nimi żadnych problemów.
Zapraszamy do zadawania pytań:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram-dognikbulls
Przy okazji, w Polsce mamy obecnie na sprzedaż szczenięta rasy American Pit Bull Terrier.