Hodowla Bully American Polska

Hodowla Bully American Polska

Witamy w hodowli Bully American «Dognik Bulls» Polska.

Nasza szkółka istnieje od 2011 roku. Żyjemy z rasą American Bully od 2016 roku.

Instagram- dognikbulls

Główne buhaje amerykańskie do hodowli zostały zakupione w Ameryce, Włoszech, Rosji. Nasze buhaje są przebadane pod kątem genetycznych chorób rodowodowych. Regularne wizyty u lekarza weterynarii na badania (badanie krwi i ECHO-KG serca). Jeśli chcesz, jeśli chcesz kupić American Bully w naszej hodowli w Polsce, wykonujemy podobne badania dla szczeniąt na sprzedaż (za opłatą).

Wśród absolwentów amerykańskiej hodowli bully Polska są mistrzowie ABKC, mistrzowie w systemie FCI, mistrzowie Europy i mistrzowie Europy Wschodniej.

W hodowli wykorzystujemy psy zdrowe, o dobrych mięśniach, z dobrym układem mięśniowo-szkieletowym. Nie mamy American Bullies z wąskimi nozdrzami, które nie mogą oddychać i normalnie żyć. Kochamy zdrowe psy każdej rasy.

W naszej hodowli można kupić szczeniaka amerykańskiego bully Poland w typie: pocket, standard, classic.

Od dzieciństwa szczenięta wychowywane są na karmach super premium. Nasza szkółka znajduje się w lesie. Szczenięta chodzą i oddychają najczystszym powietrzem. Sprzedajemy najzdrowsze szczenięta.

Nasze psy mieszkają w 20 krajach świata. Jeśli nie możesz osobiście odebrać szczeniaka, pomożemy zorganizować dostawę szczeniaka American Bully.

Jeśli szukasz hodowli American Bully w Polsce, koniecznie skontaktuj się z nami:

Instagram Hodowla American Bully Polska — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Na zdjęciu American Bullies z hodowli Dognik Bulls: