Hodowla Bully American Warszawa

Miło nam widzieć Cię na stronie amerykańskiej hodowli buhajów Warszawa «Dognik Bulls».

Początkowo nasza hodowla specjalizowała się w psach rasy American Pit Bull Terrier. W 2016 roku rozpoczęliśmy również hodowlę wspaniałej rasy American Bully.

Dla naszego przyszłego inwentarza wyselekcjonowaliśmy psy w typie „Kieszonkowy” i „Standardowy”. Psy do amerykańskiej hodowli bully warszawa przywieziono z Ameryki, Włoch, Rosji. Początkowo przywieźliśmy American Bullies z bardzo dobrymi, mocnymi kośćmi. Z mocnymi głowami, mocnymi szczękami. Nasze psy mają doskonałe osobowości. Kolejnym zadaniem dla hodowli było naprawienie tego u dzieci naszych psów. Chcieliśmy zdobyć American Bullies tylko z odpowiednią sylwetką, bez nadmiaru. Zdobądź psy o pięknej anatomii, z dobrym ruchem. Amerykańskie byki, bardziej przystosowane do typu „egzotycznego”, nie były dla nas interesujące. Te psy mają problemy z łapami, plecami, sercem i stawami, oddychaniem, a nawet wąskimi nozdrzami. Być może wyglądają spektakularnie jak ropuchy. Ale w rzeczywistości te psy są niepełnosprawne.

Wektor hodowli Bully Amerykańskich w Warszawie w hodowli „Dognik Bulls” ma na celu uzyskanie zdrowych i funkcjonalnych Bullies Amerykańskich. Z którym przyszli właściciele mogą wybrać się do parku, zabrać ze sobą do lasu i na plażę. Idealne psy do towarzystwa o wyglądzie Arnolda Schwarzeneggera.

Typowe kolory w naszej hodowli: liliowy, niebieski, czekoladowy, tricolor. Możesz kupić u nas szczenię American Bully Warsaw w typie „pocket” lub „standard”. To zależy od każdego indywidualnego krycia.

Jeśli chcesz zarezerwować szczeniaka American Bully w Warszawie z już urodzonych lub z przyszłych miotów, napisz do nas i opowiedz nam o sobie:

Instagram American Bully Hodowla Warszawa— dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Psy amerykańskiej hodowli bully warszawa «Dognik Bulls»